Development (4.4.x) - en to hu translation catalogue (1752 entries)

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
hu: A "caller_get_posts" használata nem ajánlott, helyette az "ignore_sticky_posts" kifejezés használata javasolt.

en: #%d (no title)
hu: #%d (cím nélkül)

en: %1$s %2$d
hu: %2$d. %1$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
hu: %1$s %2$s %3$s kategória hírcsatorna

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
hu: %1$s %2$s %3$s hozzászólás hírcsatorna

en: %1$s %2$s %3$s Feed
hu: %1$s %2$s %3$s hírfolyam

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
hu: %1$s %2$s %3$s címke hírcsatorna

en: %1$s %2$s Comments Feed
hu: %1$s %2$s hozzászólás hírcsatorna

en: %1$s %2$s Feed
hu: %1$s %2$s hírcsatorna

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
hu: %1$s %2$s Szerző: %3$s hírcsatorna

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
hu: %1$s %2$s Keresés eredménye a(z) &quot;%3$s&quot; feed-ben

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
hu: %3$s %1$s %2$s  - %4$s:%5$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
hu: %1$s (a WordPress %2$s; verziója óta %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
hu: %1$s (a WordPress %2$s; verziója óta nem támogatott, nincs helyette más elérhető lehetőség)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
hu: %1$s (a WordPress %2$s; verziója óta használjuk helyette a(z) %3$s funkciót)

en: %1$s - Comments on %2$s
hu: %1$s - %2$s hozzászólás

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
hu[0]: %1$s hozzászólás<span class="screen-reader-text"> %2$s című bejegyzéshez</span>
hu[1]: %1$s hozzászólás<span class="screen-reader-text"> %2$s című bejegyzéshez</span>

en: %1$s [Autosave]
hu: %1$s [Automatikus mentés]

en: %1$s [Current Revision]
hu: %1$s  [Jelenlegi változat]

en: %1$s and %2$s.
hu: %1$s és %2$s.

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hu: %1$s már <strong>használata nem támogatott</strong> a %2$s verzió óta, és nincs helyette javaslatunk.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hu: %1$s <strong>használata nem támogatott</strong> a %2$s verzió óta! Ezt javasoljuk helyette: %3$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
hu: %1$s használata nem ajánlott, használjuk helyette a(z) %2$s lehetőséget.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
hu: %1$s büszke arra, hogy %2$s szív hajtja

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
hu[0]: %1$s hozzászólás a(z) %2$s bejegyzéshez
hu[1]: %1$s hozzászólás a(z) %2$s bejegyzéshez

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
hu: %1$s <strong>helytelenül került meghívásra</strong>. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hu: %1$s meghívás <strong>használata nem támogatott</strong> lehetőség a %2$s verzió óta, és nincs helyette javaslatunk.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
hu: %1$s meghívás <strong>használata nem támogatott</strong> lehetőség a %2$s verzió óta. %3$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
hu: %1$s. Menü tétel: %2$d./ %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
hu: %1$s. %3$s szülő tétel %2$d. eleme

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
hu[0]: %d bővítmény frissítése
hu[1]: %d bővítmény frissítése

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
hu[0]: %d sablon frissítése
hu[1]: %d sablon frissítése

en: %d WordPress Update
hu: WordPress %d frissítés

en: %d queries. %s seconds.
hu: %d lekérdezés %s másodperc

en: %d selected
hu: %d kiválasztva

en: %s (Invalid)
hu: %s (hibás)

en: %s (Pending)
hu: %s (Függőben)

en: %s <span class="says">says:</span>
hu: %s <span class="says">szerint:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
hu[0]: %s <span class="screen-reader-text">hozzászólás</span>
hu[1]: %s <span class="screen-reader-text">hozzászólás</span>

en: %s Comment | %s Comments
hu[0]: %s hozzászólás
hu[1]: %s hozzászólás

en: %s and %s
hu: %s és %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
hu[0]: %s hozzászólás vár moderációra
hu[1]: %s hozzászólás vár moderációra

en: %s day | %s days
hu[0]: %s nap
hu[1]: %s nap

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hu: %s meghaladja a maximális fájl méretet.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hu: %s meghaladja a honlaphoz engedélyezett maximális feltöltési méretet.

en: %s hour | %s hours
hu[0]: %s óra
hu[1]: %s óra

en: %s is a protected WP option and may not be modified
hu: %s egy védett WP beállítás, nem nagyon módosítható

en: %s is your new username
hu: Az új felhasználói név: %s

en: %s min | %s mins
hu[0]: %s perc
hu[1]: %s perc

en: %s month | %s months
hu[0]: %s hónap
hu[1]: %s hónap

en: %s must set a database connection for use with escaping.
hu: %s szükség van egy adatbázis kapcsolat beállítására, a veszélyes karakterek elkerülésére.

en: %s topic | %s topics
hu[0]: %s téma
hu[1]: %s téma

en: %s update failed
hu: %s frissítése nem sikerült

en: %s updated!
hu: %s frissítve!

en: %s week | %s weeks
hu[0]: %s hét
hu[1]: %s hét

en: %s year | %s years
hu[0]: %s év
hu[1]: %s év

en: %s, and %s
hu: %s, és %s

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hu: &#8220;%s&#8221; hiba a feltöltés során

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
hu: &#8592; Kilépés a hang lejátszási listából

en: &#8592; Cancel Gallery
hu: &#8592; Galéria művelet megszakítása

en: &#8592; Cancel Video Playlist
hu: &#8592; Videó lejátszási lista érvénytelenítés

en: &#8592; Return to library
hu: &#8592; Visszatérés a Médiatárba

en: &laquo; Back
hu: &laquo; Vissza

en: &laquo; Older Comments
hu: &laquo; Korábbi hozzászólások

en: &laquo; Previous
hu: &laquo; Előző

en: &laquo; Previous Page
hu: &laquo; Előző oldal

en: &larr; Back to %s
hu: &larr; Vissza (%s)

en: &lt; Prev
hu: &lt; Előző

en: &mdash; Select &mdash;
hu: &mdash; Választás &mdash;

en: (Edit)
hu: (Szerkeszt)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
hu: (Legalább 4 karakter hosszúnak kell lennie, csak ékezet nélküli betűket és számokat tartalmazhat.)

en: (This message was added in version %s.)
hu: (Ez az üzenet a %s verzióban került hozzáadásra.)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
hu: (WordPress nem tudott biztonságos kapcsolatot létrehozni a WordPress.org-al. Vegyük fel a kapcsolatot az kiszolgáló adminisztrátorával!)

en: (more&hellip;)
hu: (tovább&hellip;)

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: (required)
hu: (kötelező)

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hu: 1 hozzászólás a(z)<span class="screen-reader-text"> %s</span> bejegyzéshez

en: <a href="%1$s" aria-label="Logged in as %2$s. Edit your profile.">Logged in as %2$s</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
hu: <a href="%1$s" aria-label="Bejelentkezve %2$s néven. Saját névjegy szerkesztése.">Bejelentkezve %2$s néven</a>. <a href="%3$s">Kijelentkezés?</a>

en: <a href="%1$s">%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
hu: <a href="%1$s">%2$s</a> az új honlap. <a href="%3$s">Bejelentkezés</a> &#8220;%4$s&#8221; néven, a korábban megadott jelszó használatával.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
hu: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> hírcsatorna a bejegyzéshez kapcsolódó hozzászólásokról.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
hu: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">szerint:</span>

en: <span>Active:</span> %s
hu: <span>Bekapcsolva:</span> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
hu: <strong>Ellentétes konstans a VHOST és a SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> A SUBDOMAIN_INSTALL értékét tekintjük az aldomaines beállításaként.

en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
hu: <strong>%1$s weboldal nem található</strong> a(z) %3$s nevű adatbázisban, a(z) %2$s nevű táblában. Rendben van ez így?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
hu: <strong>Adatbázis táblák hiányoznak.</strong>Ez azt jelenti, hogy nem fut a MySQL, a WordPress nincs megfelelően telepítve, vagy a(z) %s törlésre került. Vizsgáljuk át most az adatbázist.

en: <strong>ERROR</strong>: %1$s in %2$s can only contain numbers, letters, and underscores.
hu: <strong>HIBA</strong>: %1$s változó a %2$s fájlban csak számokat, angol ABC betűit és alulvonásokat tartalmazhat.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
hu: <strong>HIBA</strong>: A sütik blokkolva egy nem várt kimenet következtében. Segítséget ez a <a href="%1$s">dokumentáció</a>, vagy a <a href="%2$s">támogatói fórum</a>.nyújthat.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
hu: <strong>HIBA</strong>: A sütik blokkolva, vagy a használt böngésző által nem támogatottak. A WordPress használatához a  <a href="%s">sütiket engedélyezni kell</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
hu: <strong>HIBA</strong>: Nem sikerült a regisztráció, lépjünk kapcsolatba a <a href="mailto:%s">webmesterrel</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felhasználónevet, vagy e-mail címet meg kell adni.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or email.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hibás a felhasználónév, vagy az e-mail cím.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
hu: <strong>HIBA!</strong> Hibás felhasználónév, vagy jelszó!

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username.
hu: <strong>HIBA</strong>: Érvénytelen felhasználónév.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hu: <strong>HIBA</strong>: Meg kell adni a felhasználónevet.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az e-mail címet meg kell adni.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a honlap URL már használatban van.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
hu: <strong>HIBA</strong>: Elnézést, ez a felhasználónév nem megengedett.

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
hu: <strong>HIBA</strong>: A hozzászólást nem sikerült elmenteni, próbáljuk meg később.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hibás a megadott email cím.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A jelszó-mező üres.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username %s is incorrect.
hu: <strong>HIBA</strong>: %s felhasználónévhez megadott jelszó nem megfelelő.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felhasználónév-mező üres.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ilyen email címmel nincs regisztrált felhasználó.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez az email cím már foglalt, másikat kell választani.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév már létezik. Válasszunk másikat!

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév szabálytalan karaktert tartalmaz. Érvényes felhasználónevet kell megadni.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
hu: <strong>HIBA</strong>: A WordPress %1$s futtatásához legalább MySQL %2$s, vagy magasabb verzió szükséges

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
hu: <strong>HIBA</strong>: a felhasználói fiók spamnek lett megjelölve.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: valódi e-mail címet kell megadni.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
hu: <strong>HIBA!</strong> A kötelező mezőket (név, email) ki kell tölteni.

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
hu: <strong>HIBA</strong>: A hozzászólás mező ne maradjon üresen.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
hu: <strong>HIBA</strong>: nem sikerült bejegyzést létrehozni.

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
hu: <strong>RSS hiba</strong>: %s

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
hu: <strong>Sikeres a WordPress frissítése!</strong>Lépjünk be, hogy megnézhessük az újdonságokat.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
hu: Honlapunk bejegyzéseinek naptára

en: A cloud of your most used tags.
hu: A legtöbbet használt címkék felhőszerűen.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
hu: Honlap oldalainak listája

en: A list or dropdown of categories.
hu: Kategóriák listában, vagy legördülő menüvel

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
hu: Honlap bejegyzései havonta

en: A name is required for this term
hu: Név megadása kötelező a kifejezéshez

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
hu: "%s" bejegyzéshez új hozzászólás várakozik engedélyezésre

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
hu: "%s" bejegyzéshez új visszajelzés várakozik engedélyezésre

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
hu: "%s" bejegyzéshez új visszakövetés várakozik engedélyezésre

en: A search form for your site.
hu: Honlap keresési űrlap

en: A static page
hu: Statikus oldal

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
hu: Egy kifejezés ezen a néven és keresőbarát névvel már létezik ebben az osztályozásban.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
hu: A megadott nevű kifejezés már létezik ezzel a szülőelemmel.

en: A valid URL was not provided.
hu: Érvénytelen URL került megadásra.

en: A valid email address is required
hu: Valós email megadása szükséges

en: AM
hu: DE.

en: About WordPress
hu: WordPress, a csodás

en: Action
hu: Művelet

en: Activate
hu: Bekapcsol

en: Activation Key Required
hu: Az aktiváló kulcs megadása kötelező

en: Activation Key:
hu: Aktiválási kulcs:

en: Active theme
hu: Bekapcsolt sablon

en: Add Audio Source
hu: Hangforrás hozzáadása

en: Add Items
hu: Tétel létrehozása

en: Add Link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Add Media
hu: Média hozzáadása

en: Add Menu Items
hu: Menütétel létrehozása

en: Add New Category
hu: Új kategória létrehozása

en: Add New Link Category
hu: Új hivatkozás-kategória hozzáadása

en: Add New Page
hu: Új oldal

en: Add New Post
hu: Új bejegyzés

en: Add New Tag
hu: Új címke hozzáadása

en: Add Subtitles
hu: Felirat hozzáadása

en: Add Video Source
hu: Videó forrás hozzáadása

en: Add a Menu
hu: Menü létrehozása

en: Add a Widget
hu: Widget hozzáadás

en: Add a custom menu to your sidebar.
hu: Egyedi menü hozzáadása az oldalsávhoz.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
hu: Adjunk hozzá alternatív forrást a HTML5 lejátszáshoz:

en: Add new header image
hu: Új fejrész kép létrehozása

en: Add new image
hu: Új kép hozzáadása

en: Add or remove menu items
hu: Menütétel létrehozása vagy eltávolítása

en: Add or remove tags
hu: Címke hozzáadása, vagy eltávolítása

en: Add to Audio Playlist
hu: Hang lejátszási listához adás

en: Add to Dictionary
hu: Adjuk a szótárhoz

en: Add to Gallery
hu: Hozzáadás galériához

en: Add to Menu
hu: Hozzáadás a menühöz

en: Add to Video Playlist
hu: Hozzáadás a videó lejátszási listához

en: Add to audio playlist
hu: Hang lejátszási listához adás

en: Add to gallery
hu: Galériához hozzáadás

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
hu: Hozzáadás a menühöz: %1$s (%2$s)

en: Add to video playlist
hu: Hozzáadás a videó lejátszási listához

en: Additional items found: %d
hu: További talált tételek: %d

en: Additional shortcuts,
hu: További billentyűparancsok,

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced Options
hu: Haladó lehetőségek

en: Align
hu: Igazít

en: Align center
hu: Középre rendezés

en: Align left
hu: Balra rendezés

en: Align right
hu: Jobbra rendezés

en: Alignment
hu: Illesztés

en: All Categories
hu: Összes kategória

en: All Link Categories
hu: Összes hivatkozás-kategória

en: All Pages
hu: Összes oldal

en: All Posts
hu: Összes bejegyzés

en: All Tags
hu: Összes címke

en: All dates
hu: Összes dátum

en: All media items
hu: Valamennyi média elem

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
hu: Engedélyezzük a link értesítéseket más blogoktól (visszajelzések és visszakövetések) az új bejegyzéseknél

en: Allow new users to sign up
hu: Új felhasználói regisztráció engedélyezése

en: Allow people to post comments on new articles
hu: Hozzászólások engedélyezése az új bejegyzésekhez

en: Allow search engines to index this site.
hu: Engedélyezzük a honlap tartalmának indexelését a keresőrobotok számára.

en: Allowed Files
hu: Engedélyezett fájlok

en: Already Installed
hu: Már telepítve van

en: Alt Text
hu: Alternatív szöveg

en: Alternative Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: Alternative source
hu: Alternatív forrás

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
hu: Kétértelmű kifejezés nevet használtunk az osztályozási szerkezetben. Adjuk meg inkább a kifejezés azonosító számát.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
hu: Hiba történt: a hírcsatorna nem elérhető. Később próbálkozzunk újra.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
hu: Hiba történt. Töltsük újra az oldalt, és próbáljuk újra.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
hu: Hiba történt a honlaphoz történő hozzáadás során.Vissza a <a href="%s">Kezdőlap</a>-hoz.

en: An error occurred during the activation
hu: Hiba történt az aktiváló folyamat során.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hu: Hiba történt a feltöltés közben. Próbálkozzunk újra.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
hu: Váratlan hiba állt elő. Valami baj van a WordPress.org-gal vagy ezen szerver konfigurációjával. Ha továbbra is hibák lépnek fel, javasolt felkeresni a <a href="https://wordpress.org/support/">támogatói fórumot</a>.

en: An unidentified error has occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Approve and Reply
hu: Elfogadás és válasz

en: Approve it: %s
hu: Elfogad: %s

en: April
hu: április

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
hu: ápr

en: Arbitrary text or HTML.
hu: Tetszőleges szöveg, vagy HTML kód.

en: Archives
hu: Archívum

en: Archives: %s
hu: Archívumok: %s

en: Are you lost?
hu: Bonyolult? Nem egyértelmű? Utat tévesztettünk?

en: Are you sure it exists?
hu: Biztosan létezik?

en: Are you sure that the database server is not under particularly heavy load?
hu: Biztosak vagyunk benne, hogy az adatbázis kiszolgáló nincs erős megterhelés alatt?

en: Are you sure that the database server is running?
hu: Üzemel az adatbázis-szerver?

en: Are you sure that you have typed the correct hostname?
hu: A kiszolgáló neve helyesen lett megadva?

en: Are you sure you have the correct username and password?
hu: A felhasználónév és a jelszó megfelelő?

en: Are you sure you want to do this?
hu: Biztosan ezt szeretnénk?

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
hu: Biztos, hogy szerkesztenénk ezt a hozzászólást?
    Az eddigi módosítások el fognak veszni.

en: Are you sure you want to install this plugin?
hu: Biztosan telepíteni kívánjuk ezt a bővítményt?

en: Artist
hu: Előadó

en: As a browser icon
hu: mint böngészőikon

en: As an app icon
hu: alkalmazás ikonként

en: Attachment Details
hu: Csatolmány részletei

en: Attachment Display Settings
hu: Csatolmány megjelenési beállítások

en: Attachment Page
hu: Csatolmány oldal

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
hu: A megadott tartományon kívülre [1,100] próbáltuk meg állítani a képminőséget.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
hu: Megpróbáljuk értelmezni a shortcode-ot, valós callback nélkül: %s

en: Audio
hu: Hang

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Audió <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Audió <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Details
hu: Hangfájl részletei

en: August
hu: augusztus

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
hu: aug

en: Author
hu: Szerző

en: Author is %s
hu: Szerző: %s

en: Author:
hu: Szerző:

en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
hu: Szerző: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
hu: Szerző: %s

en: Automatically add new top-level pages to this menu
hu: Az új első szintű oldalakat automatikusan adjuk hozzá a menühöz

en: Automatically add paragraphs
hu: Automatikus bekezdés-hozzáadás

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Back
hu: Vissza

en: Background
hu: Háttér

en: Background Attachment
hu: Háttér tartozék

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttér-kép

en: Background Position
hu: Háttér pozíció

en: Background Repeat
hu: Háttér ismétlődés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Bitrate
hu: Bitráta

en: Bitrate Mode
hu: Bitráta mód

en: Bitrate:
hu: Bitráta:

en: Blockquote
hu: Hosszabb idézet

en: Bold
hu: Félkövér

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Border
hu: Keret

en: Border color
hu: Szegély színe

en: Bottom
hu: Lent

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
hu: Tervezett karbantartási munkák történnek, ezért a honlap tartalma jelenleg nem elérhető. Pár perc múlva érdemes lesz visszatérni.Köszönjük szépen a türelmet és megértést!

en: Bulk Select
hu: Csoportos kijelölés

en: Bulleted list
hu: Felsorolás

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
hu: Mielőtt használatba vehetnénk, <strong>az új felhasználói nevet aktiválni kell</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
hu: Mielőtt használatba lenne véve az új honlap, <strong>aktiválni kell</strong>.

en: By %s
hu: %s

en: By: %s
hu: Szerző: %s

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Calendar
hu: Naptár

en: Can&#8217;t select database
hu: Nem lehetséges kiválasztani az adatbázist.

en: Cancel
hu: Megszakítás

en: Cancel Edit
hu: Megszakít Szerkeszt

en: Cancel Selection
hu: Kijelölés megszüntetése

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
hu: Elkészült

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
hu: Kész

en: Cancel reply
hu: Kilépés a válaszból

en: Cannot create a revision of a revision
hu: Nem lehet egy korábbi változatból egy másikat menteni

en: Cannot create a user with an empty login name.
hu: Nem lehet üres a felhasználónév.

en: Caption
hu: Felirat

en: Caption this image&hellip;
hu: Felirat ehhez a képhez&hellip;

en: Captions/Subtitles
hu: Képaláírás/Felirat

en: Categories
hu: Kategória

en: Categories list
hu: Kategória lista

en: Categories list navigation
hu: Kategórialista navigáció

en: Category: %s
hu: Kategória: %s

en: Cell padding
hu: Cella belső keret

en: Cell spacing
hu: Cella távolság

en: Cell type
hu: Cella típusa

en: Center
hu: Közép

en: Change File
hu: Fájl cseréje

en: Change Image
hu: Képcsere

en: Changes saved.
hu: Módosítások elmentve.

en: Cheatin&#8217; uh?
hu: Csalunk-csalunk?

en: Check Spelling
hu: Helyesírásellenőrzés

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
hu: Ellenőrizni kell a levelező-rendszerben a levélszemét-, és/vagy a spam könyvtárat is. Néha, véletlenül, ott kötnek ki az emailek.

en: Check your email for the confirmation link.
hu: Ellenőrizni kell a megadott e-mail fiókot - megerősítés kérése elküldve.

en: Check your email for your new password.
hu: Ellenőrizni kell a megadott e-mail fiókot - az új jelszó elküldve.

en: Check your inbox at %s and click the link given.
hu: Ellenőrizzük a(z) %s e-mail címünket, és kattintsunk az e-mail-ben kapott hivatkozásra.

en: Choose File
hu: Fájl kiválasztása

en: Choose Image
hu: Kép kiválasztása

en: Choose from the most used tags
hu: Választás a leggyakrabban előforduló címkék közül

en: Clear
hu: Kiürítés

en: Clear Results
hu: Eredmények törlése

en: Clear formatting
hu: Formázás tisztítása

en: Click here to cancel reply.
hu: Kattintás ide a válaszadás megszakításához

en: Close
hu: Bezárás

en: Close all open tags
hu: Nyitott tag-ek lezárása

en: Close blockquote tag
hu: Idézet tag lezárása

en: Close bold tag
hu: Vastagítás tag bezárása

en: Close bulleted list tag
hu: Felsorolásjeles lista tag lezárása

en: Close code tag
hu: Kód tag lezárása

en: Close deleted text tag
hu: Törölt szöveg tag lezárása

en: Close inserted text tag
hu: Beillesztett szöveg tag lezárása

en: Close italic tag
hu: Dőlt tag lezárása

en: Close list item tag
hu: Listaelem tag lezárása

en: Close media panel
hu: Média panel bezárása

en: Close numbered list tag
hu: Számozott lista tag lezárása

en: Close reorder mode
hu: Újrarendezési mód bezárása

en: Close sharing dialog
hu: Megosztás párbeszéd bezárása

en: Close this window.
hu: Ablak bezárása.

en: Close uploader
hu: Feltöltő bezárása

en: Cmd + letter:
hu: Cmd +  betű:

en: Code
hu: Kód

en: Collapse Sidebar
hu: Oldalsáv kinyitása

en: Color
hu: Szín

en: Colors
hu: Színek

en: Column group
hu: Oszlop csoport

en: Columns
hu: Oszlopok

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hu: a,az,egy,be,ki,le,fel,meg,el,át,rá,ide,oda,szét,össze,vissza,de,hát,és,vagy,hogy,van,lesz,volt,csak,nem,igen,mint,én,te,ő,mi,ti,õk,ön,ide,volt,ahogy,ahol,aki,akik,akkor,alatt,által,stb

en: Comment author name and email are required
hu: A hozzászólás írójának meg kell adnia a nevét és email címét

en: Comment on %1$s by %2$s
hu: %2$s hozzászólása (%1$s)

en: Comment: %s
hu: Hozzászólás: %s

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments (%s)
hu: %s hozzászólás

en: Comments (RSS)
hu: RSS (hozzászólások)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hu: <acronym title="Really Simple Syndication">RSS</acronym> (hozzászólás)

en: Comments Feed
hu: Hozzászólások hírcsatorna

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hu: <span class="screen-reader-text"> %s bejegyzéshez</span> a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólás jelenleg nem lehetséges.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
hu: %1$s hozzászólás a %2$s kifejezésre

en: Comments for %s
hu: Hozzászólások: %s

en: Comments navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: Comments on %s
hu: Hozzászólások: %s

en: Comments on: %s
hu: Hozzászólás: %s

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
hu: A feltételes lekérdezési címkék nem működnek a lekérdezés futtatása előtt. Az előtt mindig false értéket adnak vissza.

en: Confirm new password
hu: Az új jelszó megerősítése

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
hu: Gratulálunk! Az új honlap -  %s -  rendelkezésre áll!

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
hu: A kapcsolat megszakadt, vagy a szerver leterhelt. Próbáljuk újra később.

en: Constrain proportions
hu: Arány megtartása

en: Content
hu: Tartalom

en: Content, title, and excerpt are empty.
hu: A tartalom, a cím és a kivonat egyaránt üres.

en: Content:
hu: Tartalom:

en: Continue reading %s
hu: Bővebben: %s

en: Cookie nonce is invalid
hu: Süti biztonsági beállítás (nonce) érvénytelen

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
hu: A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.

en: Copy and paste this code into your site to embed
hu: A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba

en: Copy table row
hu: Táblázat sorának másolása

en: Could not calculate resized image dimensions
hu: Nem sikerült az átméretezett kép adatait meghatározni

en: Could not create site.
hu: Nem sikerült honlapot létrehozni.

en: Could not create user
hu: Nem sikerült felhasználót létrehozni

en: Could not find the specified string.
hu: A meghatározott stringet nem találjuk.

en: Could not insert post into the database
hu: Nem sikerült beilleszteni a bejegyzést az adatbázisba.

en: Could not insert term into the database
hu: Nem sikerült beilleszteni a kifejezést az adatbázisba.

en: Could not insert term relationship into the database
hu: Nem sikerült a kifejezések kapcsolatát elmenteni az adatbázisba

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
hu: Az előnézeti kép nem olvasható be. Frissítsük a böngészőnkben az oldalt, és próbáljuk meg újra.

en: Could not open handle for fopen() to %s
hu: Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: %s

en: Could not read image size.
hu: Nem lehetséges a kép méretét meghatározni.

en: Could not save password reset key to database.
hu: Nem sikerült a jelszó visszaállító kulcsot menteni az adatbázisba.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
hu: A bélyegkép nem állítható be. Egy másikkal kellene próbálkozni.

en: Could not split shared term.
hu: Nem lehetséges szétválasztani egy megosztott kifejezést.

en: Could not update comment status
hu: Nem sikerült frissíteni a hozzászólás állapotát.

en: Could not update post in the database
hu: Nem sikerült frissíteni a bejegyzést az adatbázisban.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
hu: %1$s -  a fájl nem írható (%2$s)

en: Could not write file %s
hu: %s fájl nem írható

en: Create Audio Playlist
hu: Zenelejátszó lista létrehozása

en: Create Gallery
hu: Galéria létrehozása

en: Create Menu
hu: Menü létrehozása

en: Create Site
hu: Honlap létrehozása

en: Create Video Playlist
hu: Videó lejátszási lista létrehozás

en: Create a Configuration File
hu: Konfigurációs fájl létrehozása

en: Create a new gallery
hu: Új galéria létrehozása

en: Create a new playlist
hu: Új lejátszási lista létrehozás

en: Create a new video playlist
hu: Hozzunk létre egy új videó lejátszási listát

en: Crop Image
hu: Kép kivágása

en: Crop thumbnail to exact dimensions
hu: A bélyegképet pontos méretre kell vágni.

en: Crop your image
hu: Vágjuk ki a képet

en: Cropping&hellip;
hu: Körülvágás&hellip;

en: Crunching&hellip;
hu: Feldolgozás&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
hu: Ctrl + Alt + betű:

en: Ctrl + letter:
hu: Ctrl +  betű:

en: Current Color
hu: Aktuális szín

en: Current header
hu: Aktuális fejrész

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
hu[0]: Pillanatnyilag %s hozzászólás várakozik elfogadásra. A moderációs lista megtekintése:
hu[1]: Pillanatnyilag %s hozzászólás várakozik elfogadásra. A moderációs lista megtekintése:

en: Custom Link
hu: Egyedi hivatkozás

en: Custom Links
hu: Saját hivatkozások

en: Custom Menu
hu: Egyéni menü

en: Custom Size
hu: Egyedi méret

en: Custom URL
hu: Egyedi URL

en: Custom color
hu: Egyedi szín

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Customize: %s
hu: %s testreszabása

en: Customizer
hu: Testreszabó

en: Customizing
hu: Testreszabás

en: Customizing &#9656; %s
hu: Testreszabás &#9656; %s

en: Cut
hu: Kivágás

en: Cut table row
hu: Táblázat sorának kivágása

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Database Error
hu: Adatbázis hiba

en: Date Format
hu: Alapértelmezett dátum formátum

en: Day: %s
hu: Nap: %s

en: December
hu: december

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
hu: dec

en: Decrease indent
hu: Bekezdés csökkentése

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default shortcuts,
hu: Alapértelmezett gyorsbillentyűk,

en: Delete Menu
hu: Menü törlése

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete Selected
hu: Kijelöltek törlése

en: Delete column
hu: Oszlop törlése

en: Delete it: %s
hu: Törlés: %s

en: Delete row
hu: Sor törlése

en: Delete table
hu: Táblázat törlése

en: Deleted text (strikethrough)
hu: Törölt szöveg (áthúzás)

en: Describe this audio file&hellip;
hu: Jellemezzük ezt a hang fájlt&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
hu: Jellemezzük ezt a média fájlt&hellip;

en: Describe this video&hellip;
hu: Jellemezzük ezt a videót&hellip;

en: Description
hu: Leírás

en: Deselect
hu: Megszüntet

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
hu: A fájl fogadására megjelölt célkönyvtár nem létezik, vagy nem írható.

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Dimensions:
hu: Méretek:

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Dismiss Errors
hu: Hibák átugrása

en: Dismiss this notice.
hu: Megjegyzés figyelmen kívül hagyása

en: Display Header Text
hu: Fejrész szöveg megjelenítése

en: Display Settings
hu: Képernyő beállításai

en: Display as dropdown
hu: Mutatás lenyíló listában

en: Display item author if available?
hu: Szerző megjelenítése, ha elérhető?

en: Display item content?
hu: Mutassuk az elem tartalmát?

en: Display item date?
hu: Dátum megjelenítése?

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
hu: %2$s %1$s

en: Display post date?
hu: Megjelenítsük a bejegyzés dátumát?

en: Distraction-free writing mode
hu: Zavartalan írási lehetőség

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
hu: %1$s szkriptet ne távolítsuk el az adminisztrációs felületen, %2$s hurkot használjuk inkább a sablonhoz.

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
hu: Ne adjunk át style címkéket a wp_add_inline_style() funkciónak.

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
hu: <a href='%s'>Kijelentkezés a felhasználói fiókból?</a>

en: Document properties
hu: Dokumentum tulajdonságai

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
hu: Biztosan van %1$s felhasználónak joga, hogy %2$s nevű adatbázist használja?

en: Done
hu: Kész

en: Download File
hu: Fájl letöltése

en: Download Video
hu: Videó letöltése

en: Draft
hu: Vázlat

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Vázlat <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Vázlat <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder media files.
hu: A médiafájlokat az újrarendezéshez csak meg kell fogni, és az új helyre kell húzni.

en: Drag and drop to reorder tracks.
hu: Húzzuk a zeneszámokat a helyes sorrendbe

en: Drag and drop to reorder videos.
hu: Megfogás és húzás a videók újrarendezéséhez

en: Drop files anywhere to upload
hu: Húzzunk ide fájlt a feltöltéshez

en: Drop files to upload
hu: Húzzunk ide fájlt a feltöltéshez

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
hu: Azonos hozzászólásokat észleltünk, úgy tűnik ez már egyszer megírásra került.

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
hu: HIBA: a sablon könyvtár üres, vagy nem létezik. Ellenőrizzük a telepítést!

en: ERROR: This is not a valid feed template.
hu: HIBA: Érvénytelen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Audio Playlist
hu: Hang lejátszási lista szerkesztése

en: Edit Category
hu: Kategória szerkesztése

en: Edit Gallery
hu: Galéria szerkesztése

en: Edit Image
hu: Kép szerkesztése

en: Edit Link Category
hu: Hivatkozás-kategória szerkesztése

en: Edit Media
hu: Média módosítása

en: Edit My Profile
hu: Adatlapom szerkesztése

en: Edit Original
hu: Eredeti szerkesztése

en: Edit Page
hu: Oldal szerkesztése

en: Edit Post
hu: Bejegyzés szerkesztése

en: Edit Selection
hu: Kiválasztás szerkesztése

en: Edit Site
hu: Honlap szerkesztése

en: Edit Tag
hu: Címke szerkesztés

en: Edit This
hu: Módosít

en: Edit Video Playlist
hu: Videó lejátszási lista szerkesztés

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
hu: %1$s (%2$s) menütétel szerkesztése

en: Edit more details
hu: További részletek szerkesztése

en: Edit next media item
hu: Következő média fájl szerkesztése

en: Edit previous media item
hu: Előző média fájl szerkesztése

en: Editor menu (when enabled)
hu: Szerkesztő menü (amikor engedélyezve van)

en: Editor toolbar
hu: Szerkesztő eszköztár

en: Either there are no posts, or something went wrong.
hu: Nincsenek bejegyzések, vagy valami hiba történt.

en: Elements path
hu: Elemek útvonala

en: Email&nbsp;Address:
hu: Email&nbsp;Cím:

en: Email: %s
hu: E-mail: %s

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Embed Media Player
hu: Médialejátszó beágyazása

en: Embed or Link
hu: Beágyazás vagy hivatkozás

en: Embedded WordPress Post
hu: Beágyazott WordPress bejegyzések

en: Emoticons
hu: Mosolygók

en: Empty Term
hu: Üres kifejezés

en: Empty filename
hu: Üres fájlnév

en: Encoding
hu: Kódolás

en: Enter a description of the image
hu: Képhez tartozó leírás

en: Enter the RSS feed URL here:
hu: Hírcsatorna URL címe:

en: Enter the URL
hu: URL megadása

en: Enter the URL of the image
hu: Kép URL-címe

en: Enter the destination URL
hu: A cél URL megadása,

en: Enter your new password below.
hu: Az új jelszót alul meg kell adni.

en: Enter your password to view comments.
hu: A hozzászólások megtekintéséhez meg kell adni a  jelszót.

en: Entries (RSS)
hu: RSS (Bejegyzés)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hu: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> (bejegyzés)

en: Entries from any RSS or Atom feed.
hu: Bejegyzések RSS vagy Atom hírforrásból.

en: Error establishing a database connection
hu: Hiba az adatbázis-kapcsolat létrehozása során

en: Error reconnecting to the database
hu: Nem sikerült újrakapcsolódni az adatbázishoz.

en: Error while saving the changes.
hu: Hiba történt a módosítások mentése közben.

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Exclude:
hu: Kizárás:

en: Expand Sidebar
hu: Oldalsáv kiterjesztése

en: F j, Y
hu: Y-m-d

en: F j, Y g:i a
hu: Y-m-d H:i

en: F, Y
hu: Y. F

en: Failed to delete the page.
hu: Az oldal törlése nem sikerült.

en: Failed to write request to temporary file.
hu: A kérés ideiglenes fájlba írása sikertelen.

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: February
hu: február

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
hu: feb

en: Feed for all posts filed under %s
hu: %s kategória összes bejegyzésének hírcsatornája

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
hu: &#8220;%s&#8221; fájl nem létezik?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
hu: &#8220;%s&#8221; fájl nem kép.

en: File canceled.
hu: Fájlfeltöltés megszakítva.

en: File doesn&#8217;t exist?
hu: Nem létezik a fájl?

en: File is not an image.
hu: A fájl nem kép.

en: File name:
hu: Fájlnév:

en: File size:
hu: Fájlméret:

en: File type:
hu: Fájl típusa:

en: Filter by date
hu: Szűrés dátum alapján

en: Filter by type
hu: Szűrés típus alapján

en: Filter pages list
hu: Oldal-lista szűrése

en: Filter posts list
hu: Bejegyzési lista szűrése

en: Find and replace
hu: Keresés és csere

en: First Post
hu: Első bejegyzés

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Focus shortcuts:
hu: Fókusz gyorsbillentyűk:

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Font Sizes
hu: Betűméret

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
hu: Valami furcsa, és nagyon idegesítő hiba miatt a bejegyzés nem szerkeszthető.

en: Fri
hu: pén

en: Friday
hu: péntek

[ctx: Friday initial]
en: F
hu: p

en: Front page
hu: Kezdőoldal

en: Front page displays
hu: A kezdőoldalon jelenjen meg

en: Full Size
hu: Teljes méret

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Gallery Settings
hu: Galéria beállítások

en: General
hu: Általános

en: Genre
hu: Műfaj

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
hu: <em>Újabb </em> %s honlap másodperceken belül

en: Get New Password
hu: Új jelszó kérése

en: Get your own %s account in seconds
hu: Legyen saját %s felhasználói fiókunk másodpercek alatt

en: Gimme a site!
hu: Kérek egy honlapot!

en: Give the feed a title (optional):
hu: Hírcsatorna neve (opcionális):

en: Go Fullscreen
hu: Teljes képernyő bekapcsolása

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
hu: Üdvözlet a honlap adminisztrátorának! Jelenleg &#8220;%s&#8221; regisztrációját engedélyezzük. A regisztráció kikapcsolása, vagy módosítása a <a href="%s">Beállítások oldalon</a> lehetséges.

en: Grid View
hu: Rács nézet

en: HTML Embed
hu: HTML beágyazás

[ctx: HTML elements]
en: Inline
hu: Sor elemek

[ctx: HTML tag]
en: Address
hu: Cím

[ctx: HTML tag]
en: Pre
hu: Előformázott

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
hu: Előformázott

en: HTTP error.
hu: HTTP hiba.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
hu: A megadott email cím helyes? A megadott email cím: %s. Amennyiben nem megfelelően adjuk meg az email címet, nem fog a kívánt helyre érkezni email.

en: Header
hu: Fejrész

en: Header Image
hu: Fejrész kép

en: Header Text Color
hu: Fejrész szöveg színe

en: Header cell
hu: Cella fejrész

en: Heading 1
hu: Kiemelés 1

en: Heading 2
hu: Kiemelés 2

en: Heading 3
hu: Kiemelés 3

en: Heading 4
hu: Kiemelés 4

en: Heading 5
hu: Kiemelés 5

en: Heading 6
hu: Kiemelés 6

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Súgó

en: Hex Value
hu: Hexa érték

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hu: Kedves ###USERNAME###!
    
    Ezzel az emlékezetővel is felhívjuk a figyelmet arra, hogy a(z) ###SITENAME### honlapon az email cím, a kérésnek megfelelően, módosításra került.
    
    Amennyiben nem szerettük volna a módosítást, a(z)
    ###ADMIN_EMAIL### címen lépjünk kapcsolatba a honlap üzemeltetőjével.
    
    Jelen email címzettje: ###EMAIL###
    
    Köszönettel:
    ###SITENAME### csapata
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hu: Kedves ###USERNAME###!
    
    Ezzel az emlékezetővel is felhívjuk a figyelmet arra, hogy a(z) ###SITENAME### honlapon a jelszó, a kérésnek megfelelően, módosításra került.
    
    Amennyiben nem szerettük volna a módosítást, a(z)
    ###ADMIN_EMAIL### címen lépjünk kapcsolatba a honlap üzemeltetőjével.
    
    Jelen email címzettje: ###EMAIL###
    
    Köszönettel:
    ###SITENAME### csapata
    ###SITEURL###

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Hide header image
hu: Fejrész kép elrejtése

en: Hide image
hu: Kép elrejtése

en: Hide password
hu: Jelszó elrejtése

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hu: Tanács: A jelszó legalább 12 karakter hosszúságú legyen. A nehezebb kitalálhatóság érdekében tartalmazzon kis és nagy betűket, számokat, és különféle különleges karaktereket, mint pl.:  ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Horizontal line
hu: Vízszintes sor

en: Horizontal space
hu: Vízszintes táv

en: How many items would you like to display?
hu: Hány bejegyzést jelenítsünk meg?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hu: Kedves USERNAME!
    
    Az új SITE_NAME weboldal beállítása sikeresen megtörtént az alábbi címen:
    BLOG_URL
    
    Az adminisztrátori fiókba az alábbi adatokkal lehet belépni:
    
    Felhasználónév: USERNAME
    Jelszó: PASSWORD
    Belépési cím: BLOG_URLwp-login.php
    
    Reméljük, hogy az új oldalon különleges élmény lesz a munka! Köszönjük szépen!
    
    -- SITE_NAME csapata --

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hu: Kedves USERNAME!
    
    Elkészült az új felhasználói fiók.
    
    Belépés a következő adatokkal lehetséges:
    Felhasználói név: USERNAME
    Jelszó: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Köszönjük szépen!
    
    -- SITE_NAME csapata --

en: Howdy, %1$s
hu: Üdvözlet %1$s!

en: IO error.
hu: Kimenet/bemenet hiba.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hu: Amennyiben nem kértük, egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni ezt az emailt, és semmi sem fog történni.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
hu: Amennyiben ennek a hálózatnak a tulajdonosai vagyunk, győződjünk meg róla, hogy a MySQL fut-e, és a táblák hibamentesek-e.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
hu: Amennyiben kettő napon belül nem történik meg az aktiválás, a rendszer a kérést törli, és újból kell kezdeni a regisztrációt.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
hu: Amennyiben a felhasználói név aktiválására kettő napon belül nem kerül sor, a regisztrációs folyamatot újból el kell végezni.

en: If you don&#8217;t know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
hu: Amennyiben nem vagyunk tisztában azzal, hogy miképpen kell egy adatbázist létrehozni, beállítani, akkor <strong>lépjünk kapcsolatba saját tárhely-szolgáltatónkkal</strong>.   Amennyiben bizonytalanok vagyunk abban, hogy mit jelentenek ezek a kifejezések, lépjünk kapcsolatba a tárhely-szolgáltatónkkal. Segítségért bármikor felkereshetjük a <a href="%s">WordPress Támogatói Fórum</a> oldalát.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
hu: Amennyiben még mindig nem érkezett meg az email, van néhány dolog aminek utána kell nézni:

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
hu: Ha Microsoft Wordből szeretnénk szöveget beilleszteni, próbáljuk meg ezt a beállítást kikapcsolni. A szerkesztő automatikusan takarítani fogja a szöveget.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
hu: Ha nem szeretnénk használni egy remek honlap domain nevet, akkor legyen szívünk meghagyni más felhasználó számára! De most még szabad... :)

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
hu: Ha már beleakadtunk ebbe az üzenetbe, akkor ellenőrizni kell az adatbázis tartalmát a következő táblákban:

en: If you&#8217;re unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
hu: Amennyiben bizonytalanok vagyunk abban, hogy mit jelentenek ezek a kifejezések, lépjünk kapcsolatba a tárhely-szolgáltatónkkal. Segítségért bármikor felkereshetjük a <a href="%s">WordPress Támogatói Fórum</a> oldalát.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
hu: Amennyiben nem jelenik meg a honlap, kapcsolatba kell lépni a hálózat üzemeltetőjével.

en: Image
hu: Kép

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> kép
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> kép

en: Image CSS Class
hu: Kép CSS osztály

en: Image Details
hu: Kép részletei

en: Image Editor Save Failed
hu: A képszerkesztés mentése sikertelen

en: Image Title Attribute
hu: Kép cím tulajdonságok

en: Image URL
hu: Kép URL

en: Image crop failed.
hu: A kép körbevágása nem sikerült.

en: Image default align
hu: Alapértelmezett kép-elrendezés

en: Image default link type
hu: Alapértelmezett kép hivatkozás típus

en: Image default size
hu: Alapértelmezett képméret

en: Image description
hu: Kép leírás

en: Image flip failed.
hu: A kép tükrözése nem sikerült.

en: Image resize failed.
hu: A kép átméretezése nem sikerült.

en: Image rotate failed.
hu: A kép forgatása nem sikerült.

en: Images
hu: Képek

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
hu: A8z) %1$s funkcióban használjuk a(z) %2$s metódust, a(z) %3$s funkció helyett. Bővebben: %4$s.

en: Incorrect username or password.
hu: Hibás felhasználó név vagy jelszó.

en: Increase indent
hu: Bekezdés növelése

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
hu: Sor eszközsáv (ha egy kép, hivatkozás vagy előnézet kiválasztásra került)

en: Insert Media
hu: Média beillesztése

en: Insert Page Break tag
hu: Oldaltörés beszúrása

en: Insert Read More tag
hu: 'Bővebben...' tag beillesztése

en: Insert audio playlist
hu: Beillesztés a hang lejátszási listába

en: Insert column after
hu: Oszlop beszúrása mögé

en: Insert column before
hu: Oszlop beszúrása elé

en: Insert date/time
hu: Dátum/idő beillesztés

en: Insert from URL
hu: Beillesztés webcímből

en: Insert gallery
hu: Galéria beillesztése

en: Insert image
hu: Kép beillesztése

en: Insert into page
hu: Oldalba illesztés

en: Insert into post
hu: Bejegyzésbe illesztés

en: Insert link
hu: Hivatkozás beszúrás

en: Insert row after
hu: Sor beszúrása mögé

en: Insert row before
hu: Sor beszúrása elé

en: Insert table
hu: Táblázat beillesztése

en: Insert video
hu: Videó beillesztése

en: Insert video playlist
hu: Videó lejátszási lista beillesztés

en: Insert/edit image
hu: Kép beszúrása/szerkesztése

en: Insert/edit link
hu: Hivatkozás beillesztés/szerkesztés

en: Insert/edit video
hu: Videó beillesztés/szerkesztés

en: Inserted text
hu: Beillesztett szöveg

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
hu: Elégtelen számú paraméter került átadásra ennek az XML-RPC metódusnak.

en: Invalid Taxonomy
hu: Hibás osztályozás

en: Invalid activation key.
hu: Érvénytelen aktiváló kulcs.

en: Invalid attachment ID.
hu: Érvénytelen csatolmány azonosító.

en: Invalid author ID.
hu: Érvénytelen szerző ID.

en: Invalid comment ID.
hu: Érvénytelen hozzászólás azonosító.

en: Invalid comment status.
hu: Hibás hozzászólás-állapot.

en: Invalid file type
hu: Érvénytelen fájltípus

en: Invalid key
hu: Érvénytelen kulcs

en: Invalid menu ID.
hu: Hibás menü azonosító

en: Invalid object ID
hu: Hibás objektum ID

en: Invalid parameter(s): %s
hu: Nem megfelelő paraméter(ek): %s

en: Invalid parameter.
hu: Hibás paraméter.

en: Invalid post ID.
hu: Hibás bejegyzés ID.

en: Invalid post format
hu: Érvénytelen bejegyzés forma

en: Invalid post type
hu: Hibás bejegyzés típus

en: Invalid post type.
hu: Hibás bejegyzés típus.

en: Invalid post.
hu: Érvénytelen bejegyzés

en: Invalid shortcode name: %s. Do not use spaces or reserved characters: & / < > [ ]
hu: Érvénytelen rövidkód név: %s. A névben ne használjunk üres szóközt, vagy a foglalt karaktereket: & / < > [ ]

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
hu: Nem megfelelő rövidkód név: nincs megadva a név.

en: Invalid taxonomy
hu: Érvénytelen osztály

en: Invalid taxonomy: %s.
hu: Nem megfelelő osztályozás: %s.

en: Invalid term ID
hu: Érvénytelen kifejezés ID

en: Invalid user ID.
hu: Hibás felhasználói azonosító (ID).

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
hu: %2$s hibás érték %1$s. A várt értéknek %3$s és %4$s között kell lennie.

en: Is there no link to us?
hu: Nincs egy hivatkozás hozzánk?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nem található semmi érdemleges. Keressük fel a %s hivatkozást közvetlenül.

en: Italic
hu: Dőlt

en: JSONP support is disabled on this site.
hu: Ezen a honlapon a JSONP támogatás kikapcsolt állapotú.

en: January
hu: január

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
hu: jan

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
hu: A funkció használatához be kell kapcsolni a JavaScriptet.

en: July
hu: július

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
hu: jul

en: June
hu: június

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
hu: jún

en: Just a username, please.
hu: Csak felhasználónevet kérek.

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Keyboard Shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Large
hu: Nagy

en: Large size image height
hu: Nagy képméret magassága

en: Large size image width
hu: Nagy képméret szélessége

en: Last Post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Last updated
hu: Legutóbbi frissítés

en: Last updated: %s
hu: Legutóbbi frissítés: %s

en: Leave a Comment
hu: Vélemény?

en: Leave a Reply
hu: Vélemény, hozzászólás?

en: Leave a Reply to %s
hu: Hozzászólás a(z) %s bejegyzéshez

en: Leave a comment
hu: Vélemény, hozzászólás?

en: Left
hu: Bal

en: Length:
hu: Hossz:

en: Letter
hu: Betű

en: Link CSS Class
hu: CSS osztály hivatkozás

en: Link Categories
hu: Hivatkozás-kategóriák

en: Link Category
hu: Hivatkozás-kategória

en: Link ID
hu: Hivatkozás URL

en: Link Rel
hu: Kapcsolódó hivatkozás

en: Link Relationship (XFN)
hu: Hivatkozás kapcsolati minősége (XFN)

en: Link Target
hu: Hivatkozás cél

en: Link Text
hu: Hivatkozás szövege

en: Link To
hu: Hivatkozás

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
hu: Horgony

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
hu: Horgonyok

en: Link rating
hu: Hivatkozás értékelése

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Link to Attachment Page
hu: Hivatkozás a csatolmány oldalhoz

en: Link to Media File
hu: Hivatkozás a média fájlhoz

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Links for %s
hu: %s hivatkozások

[ctx: Links widget]
en: Random
hu: Véletlenszerű

en: List View
hu: Lista nézet

en: List item
hu: Listaelem

en: Live Preview
hu: Élő előnézet

en: Live Preview: %s
hu: Élő előnézet: %s

en: Loading more results... please wait.
hu: További eredmények...

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log in to Reply
hu: Be kell jelentkezni a válaszadáshoz

en: Log in to leave a Comment
hu: Be kell jelentkezni a hozzászólás beküldéséhez

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Log out &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés

en: Logged in as %s.
hu: Bejelentkezve: %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
hu: Bejelentkezve <a href="%1$s">%2$s</a> néven |  <a href="%3$s" title="Kijelentkezés a felhasználói fiókból">Kijelentkezés &raquo;</a>

en: Login Address (URL)
hu: Belépési cím (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
hu: Bejelentkezés, RSS &amp; WordPress.org hivatkozások.

en: Lost Password
hu: Elfelejtett jelszó

en: Lost your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Mail (will not be published)
hu: E-mail (nem fog megjelenni)

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Manage Audio
hu: Audió kezelése

en: Manage Comments
hu: Hozzászólások kezelése

en: Manage Images
hu: Képek kezelése

en: Manage Video
hu: Videó kezelése

en: Manual Offsets
hu: Eltérés kézi beállítása

en: March
hu: március

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
hu: már

en: Match case
hu: Összehasonlítás

en: Maximum upload file size: %s.
hu: A maximálisan feltölthető fájlméret: %s.

en: May
hu: május

[ctx: May abbreviation]
en: May
hu: máj

en: Media File
hu: Média fájl

en: Media Library
hu: Médiatár

en: Medium
hu: Közepes

en: Medium size image height
hu: Közepes képméret magassága

en: Medium size image width
hu: Közepes képméret szélessége

en: Medium-Large size image height
hu: Közepes nagyságú képmagasság

en: Medium-Large size image width
hu: Közepes nagyságú képszélesség

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hu: Memória túllépés. Kisebb fájllal kellene próbálkozni.

en: Menu
hu: Menü

en: Menu Locations
hu: Menü helye

en: Menu Name
hu: Menü neve

en: Menu Options
hu: Menü beállítások

en: Menu created
hu: Menü létrehozva

en: Menu deleted
hu: Menü törölve

en: Menu item added
hu: Menütétel létrehozva

en: Menu item deleted
hu: Menütétel törölve

en: Menu item is now a sub-item
hu: A menü elem mostantól almenü elem

en: Menu item moved down
hu: Menütétel lefelé mozgatva

en: Menu item moved out of submenu
hu: A menü elem kimozgatva az almenüből

en: Menu item moved up
hu: Menütétel mozgatása felfelé

en: Menu locations
hu: Menü helye

en: Menu options
hu: Menü beállítások

en: Menus
hu: Menük

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
hu: A menük a használt sablon által meghatározott helye(ke)n jeleníthetőek meg, vagy a <a href="%s">widget terület</a> meghatározott helyén a &#8220;Egyedi menü&#8221; widget használatával.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
hu: A menük a használt sablon által meghatározott helye(ke)n jeleníthetőek meg.

en: Merge table cells
hu: Cella egyesítése

en: Metadata
hu: Meta adat

en: Middle
hu: Középen

en: Missing Attachment
hu: Hiányzó melléklet

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
hu: (névtelen)

en: Missing parameter(s): %s
hu: Hibás paraméter(ek): %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
hu: Feladat végrehajtva. %s számú üzenet törölve.

en: Mon
hu: hét

en: Monday
hu: hétfő

[ctx: Monday initial]
en: M
hu: h

en: Month: %s
hu: Hónap: %s

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move down one
hu: Eggyel lejjebb

en: Move one level down
hu: Egy szinttel lejjebb

en: Move one level up
hu: Egy szinttel feljebb

en: Move out from under %s
hu: %s alól vegyük ki a tételt

en: Move to another area&hellip;
hu: Mozgatás másik területre&hellip;

en: Move to the top
hu: Legfelülre

en: Move under %s
hu: %s alá

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Move up one
hu: Eggyel feljebb

[ctx: Move widget]
en: Move
hu: Áthelyezés

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
hu: összes

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
hu: honlap

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
hu: nem

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
hu: felhasználó

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
hu: Legalább 4 karakternek kell lennie, csak betűket és számokat tartalmazhat. Nem lehet megváltoztatni, szóval körültekintően kell választani.

en: Mute
hu: Némítás

en: Mute Toggle
hu: Némítás

en: My Sites
hu: Honlapjaim

en: Name
hu: Név

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hu: HTML

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
hu: Név

en: Navigation Label
hu: Navigációs címke

en: Navigation Menu
hu: Navigációs menü

en: Navigation Menu Item
hu: Navigációs menü tétel

en: Navigation Menu Items
hu: Navigációs menü tétel

en: Navigation Menus
hu: Navigációs menük

en: Need more help? <a href='%s'>We got it</a>.
hu: További segítségre van szükség? <a href='%s'>Állunk rendelkezésre</a>.

en: Network Admin
hu: Hálózat kezelő

en: Network Admin: %s
hu: Hálózat kezelő: %s

en: New %1$s Site: %2$s
hu: Új %1$s honlap: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
hu: Új %1$s felhasználó: %2$s

en: New Category Name
hu: Új kategória neve

en: New Link Category Name
hu: Új hivatkozás-kategória név

en: New Page
hu: Új oldal

en: New Post
hu: Új bejegyzés

en: New Site Registration: %s
hu: Új honlap regisztrációja: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
hu: Új honlap: %1$s
    URL: %2$s
    Távoli IP: %3$s
    
    Értesítések kikapcsolása: %4$s

en: New Tag Name
hu: Új címke neve

en: New User Registration: %s
hu: Új felhasználó regisztrációja: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
hu: Új felhasználó: %1$s
    Távoli IP: %2$s
    
    Értesítések kikapcsolása: %3$s

en: New comment on your post "%s"
hu: "%s" bejegyzéshez új hozzászólás érkezett

en: New document
hu: Új dokumentum

en: New menu name
hu: Az új menü neve

en: New password
hu: Új jelszó

en: New pingback on your post "%s"
hu: "%s" bejegyzéshez új visszajelzés érkezett

en: New trackback on your post "%s"
hu: "%s" bejegyzéshez új visszakövetés

en: New user registration on your site %s:
hu: Új felhasználói regisztráció a honlapon (%s):

en: Newer Comments &raquo;
hu: Újabb hozzászólások &raquo;

en: Newer comments
hu: Újabb hozzászólás

en: Newer posts
hu: Újabb bejegyzések

en: Next
hu: Következő

en: Next &gt;
hu: Következő  &gt;

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: Next Page &raquo;
hu: Következő oldal &raquo;

en: Next Post
hu: Következő bejegyzés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
hu: A becenév (nickname) ne haladja meg az 50 karakter hosszúságot.

en: No
hu: Nem

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
hu: Nem került megadásra %1$s ehhez az oldalsávhoz: "%2$s". Ezért, az alapértelmezett "%3$s" érték lesz használatban. Kézzel állítsuk át %1$s értékét, erre: "%3$s", azért, hogy ez az üzenet ne jelenjen meg, és megtartsuk az oldalsáv jelenlegi tartalmát.

en: No Comments
hu: Nincs hozzászólás

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hu: Nincs hozzászólás<span class="screen-reader-text"> a(z) %s bejegyzéshez</span>

en: No Repeat
hu: Nincs ismétlés

en: No alignment
hu: Nincs igazítás

en: No categories
hu: Nincs kategória

en: No categories found.
hu: Nem találtunk kategóriát.

en: No color
hu: Nincs szín

en: No comments yet.
hu: Még nincsenek hozzászólások.

en: No editor could be selected.
hu: Nem sikerült szerkesztőt kiválasztani.

en: No file selected
hu: Nincs fájl kiválasztva

en: No image selected
hu: Nincs kép kiválasztva

en: No image set
hu: Nincs kép beállítva

en: No items
hu: Nincs tétel

en: No items found.
hu: Nem találhatóak elemek.

en: No media attachments found.
hu: Nem található média csatolmány.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
hu: Még nincs menü létrehozva. <a href="%s">Menü létrehozása</a>.

en: No more comments found.
hu: Nincsenek további hozzászólások.

en: No pages found in Trash.
hu: Nem található oldal a lomtárban.

en: No pages found.
hu: Az oldal nem található.

en: No posts found in Trash.
hu: Nem található bejegyzés a lomtárban.

en: No posts found.
hu: Nincsenek bejegyzések.

en: No results found.
hu: Nincs ilyen adat.

en: No route was found matching the URL and request method
hu: Nem található az URL-hez és lekérési módhoz tartozó útvonal

en: No search term specified. Showing recent items.
hu: Nem adtunk meg kifejezést. A legutóbbi elemek jelennek meg.

en: No tags
hu: Nincs címke

en: No tags found.
hu: Nincs címke

en: Nonbreaking space
hu: Nem törhető szóköz

en: None
hu: Egyik sem

en: November
hu: november

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
hu: nov

en: Number of comments to show:
hu: Mutatott hozzászólások száma:

en: Number of items found: %d
hu: Talált elemek száma: %d

en: Number of links to show:
hu: Mutatott hivatkozások száma:

en: Number of posts to show:
hu: Mutatott bejegyzések száma:

en: Numbered list
hu: Számozott lista

en: October
hu: október

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
hu: okt

en: Older comments
hu: Korábbi hozzászólás

en: Older posts
hu: Régebbi bejegyzések

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
hu: Előfordulnak olyan rendszerek, ahol az adatbázis előtagja a felhasználónév, például <code>username_%1$s</code>. Lehetséges, hogy ez a probléma?

en: Once Daily
hu: Naponta egyszer

en: Once Hourly
hu: Óránként

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
hu: Egy vagy több adattábla nem található az adatbázisban. Szükséges lehet az <a href="maint/repair.php?referrer=is_blog_installed">adatbázis javítás</a>ra.

en: One response to %s
hu: Egy hozzászólás a(z) %s bejegyzéshez

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
hu: Csak egy statikus osztály mód/eljárás, vagy függvény használható egy telepítetlen hurokban.

en: Oops! That embed can&#8217;t be found.
hu: Hoppá! Ilyen beillesztő nem található.

en: Oops: %s
hu: Hoppá: %s

en: Open link in a new tab
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Open sharing dialog
hu: Megosztás párbeszéd megnyitása

en: Or link to existing content
hu:  vagy hivatkozás létező tartalomhoz

en: Original: %s
hu: %s eredeti

en: Out from under %s
hu: %s alól távolítsuk el

en: PM
hu: DU.

en: Page %s
hu: Oldal %s

en: Page Archives
hu: Oldal-archívum

en: Page ID
hu: Oldal ID

en: Page IDs, separated by commas.
hu: Oldal ID-k, vesszővel elválasztva.

en: Page break
hu: Oldaltörés

en: Page not found
hu: Oldal nem található

en: Page order
hu: Oldal sorrend

en: Page title
hu: Oldal cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages list
hu: Oldalak listája

en: Pages list navigation
hu: Oldal lista navigáció

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Parent Category
hu: Szülő kategória

en: Parent Category:
hu: Szülő kategória:

en: Parent Page:
hu: Szülő oldal:

en: Parent term does not exist.
hu: Szülő kifejezés nem érhető el.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
hu: Már nem lehet számként továbbadni a bejegyzések számát. Adjuk át egy tömb elemként.

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Lost and Changed for user: %s
hu: %s felhasználó jelszava megváltoztatva

en: Password Lost and Found
hu: Új jelszó kérése

en: Password Protected
hu: Jelszóval védett

en: Password Reset
hu: Jelszó újragenerálás

en: Password reset is not allowed for this user
hu: Ez a felhasználó nem kérhet új jelszót.

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Paste as text
hu: Beillesztés szövegként

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
hu: A beillesztés most egyszerű szöveges módban van. A tartalom sima szövegként kerül beillesztésre, amíg ezt az opciót ki nem kapcsoljuk.

en: Paste table row after
hu: Táblázat beszúrása mögé

en: Paste table row before
hu: Táblázat beszúrása elé

en: Paste your embed code below:
hu: Másoljuk be az alul lévő beillesztési kódot

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Függőben <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Függőben <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
hu: Függőben lévő

en: Permalink saved
hu: A közvetlen hivatkozás elmentve

en: Permalink: %s
hu: %s közvetlen hivatkozása

en: Pingback
hu: Visszajelzés

en: Pingback excerpt:
hu: Visszajelzés kivonat:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
hu: A visszajelzés %1$s -> %2$s viszonylatban regisztrálva. Hagyjuk beszélni a webet! :-)

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Play/Pause
hu: Lejátszás/Szünet

en: Playlist Settings
hu: Lejátszási lista beállításai

en: Please enter a site name.
hu: Adjuk meg a honlap nevét.

en: Please enter a site title.
hu: Kérjük a honlap címét (elnevezését) megadni.

en: Please enter a username.
hu: A felhasználói nevet meg kell adni.

en: Please enter a valid email address.
hu: Adjunk meg egy valós email címet.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu: A felhasználónév vagy email cím megadását követően a rendszer email-ben egy hivatkozást fog küldeni, amelyre kattintva új jelszót lehet létrehozni.

en: Please include a %s template in your theme.
hu: %s mintasablon használata a sablonban ajánlatos.

en: Please log in again.
hu: Ismételten be kell jelentkezni.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
hu: Bővebb információ a <a href="%s">Hibakeresés a WordPress-ben</a> helyen.

en: Please try again.
hu: Újra kellene próbálkozni.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hu: Próbáljuk meg ezt a fájlt a %1$s böngésző alapú feltöltővel %2$s feltölteni.

en: Plugin Information:
hu: Bővítmény információk:

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
hu: Ha elhagyjuk az oldalt, lehetséges, hogy a frissítés nem lesz teljes.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Popular Tags
hu: Népszerű címkék

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
hu: Lehetséges ok: a tárhelyszolgáltató letiltotta a mail() függvény használatát.

en: Post Archives
hu: Honlap bejegyzései

en: Post Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Post Thumbnail
hu: Bélyegkép küldése

en: Post Type Archive
hu: Bejegyzés-típus archívum

[ctx: Post format]
en: Aside
hu: Széljegyzet

[ctx: Post format]
en: Audio
hu: Audió

[ctx: Post format]
en: Gallery
hu: Galéria

[ctx: Post format]
en: Image
hu: Kép

[ctx: Post format]
en: Link
hu: Hivatkozás

[ctx: Post format]
en: Quote
hu: Idézet

[ctx: Post format]
en: Standard
hu: Általános

[ctx: Post format]
en: Status
hu: Állapot

[ctx: Post format]
en: Video
hu: Videó

en: Post navigation
hu: Bejegyzés navigáció

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
hu: A bejegyzés típusának névhossza 1 és 20 karakter közötti hosszúságúnak kell, hogy legyen.

en: Posted title:
hu: Küldemény címsora:

en: Poster
hu: Poszter

en: Poster Image
hu: Poszterkép

en: Posts by %s
hu: %s bejegyzése

en: Posts list
hu: Bejegyzés lista

en: Posts list navigation
hu: Bejegyzési lista navigáció

en: Posts navigation
hu: Bejegyzés navigáció

en: Posts page
hu: Bejegyzések oldala

en: Posts published on %s
hu: Közzétéve: %s

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
hu: Köszönjük <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong>!</a>

en: Powered by WordPress
hu: A honlap lelke a WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
hu: Köszönet a WordPress Közösségnek!

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Press return or enter to open this panel
hu: Return vagy Enter ennek a panelnek a kinyitásához

en: Press return or enter to open this section
hu: Ennek a résznek a megnyitása az Enter vagy a Return billentyű lenyomásával történik.

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview as a browser icon
hu: Előnézet böngésző ikonként

en: Preview as an app icon
hu: Előnézet alkalmazás ikonként

en: Previewing theme
hu: Sablon előnézet

en: Previous Post
hu: Előző bejegyzés

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Privacy:
hu: Adatvédelem:

en: Private
hu: Magán

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Magán <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Magán <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
hu: Magán: %s

en: Privately Published
hu: Magánbejegyzésként közzétéve

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
hu: Védett hozzászólás: megtekintéséhez meg kell adni a jelszót.

en: Protected: %s
hu: Védett: %s

en: Public
hu: Nyilvános

en: Public, Sticky
hu: Nyilvános, "ragadós"

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publish on:
hu: Közzététel:

en: Published
hu: Közzétéve

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Közzétéve <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Közzétéve <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
hu: Közzétéve:

en: RSS Error: %s
hu: RSS hiba: %s

en: Random Order
hu: Véletlen sorrend

en: Randomize suggested headers
hu: Javasolt fejrészek véletlenszerűen

en: Randomize uploaded headers
hu: Feltöltött fejrészek véletlenszerűen

en: Randomizing suggested headers
hu: Ajánlott fejrészek összekeverése

en: Randomizing uploaded headers
hu: Feltöltött fejrészek összekeverése

en: Read more...
hu: Bővebben...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
hu: A <a href="%s" target="_blank">hibajelentés</a> oldalon található útmutatások némelyike talán segít meghatározni, hogy mi műkődik rosszul.

en: Recent Comments
hu: Legutóbbi hozzászólások

en: Recent Posts
hu: Legutóbbi bejegyzések

en: Redo
hu: Ismét

en: Register
hu: Regisztráció

en: Register For This Site
hu: Regisztráció a honlaphoz

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Registration complete. Please check your email.
hu: A regisztráció sikeres. Ellenőrizni kell a megadott e-mail címet.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
hu: A regisztráció megerősítéséhez e-mail-t fogunk küldeni.

en: Registration has been disabled.
hu: A regisztráció jelenleg nem elérhető.

en: Remember Me
hu: Emlékezzen rám

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove From Bulk Edit
hu: Eltávolítás a csoportos szerkesztésből

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
hu: %1$s (%2$s) menütétel eltávolítása

en: Remove audio source
hu: Audió forrás eltávolítása

en: Remove featured image
hu: Kiemelt kép eltávolítása

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Remove link
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Remove poster image
hu: Plakátkép eltávolítása

en: Remove video source
hu: Videó forrás eltávolítása

en: Reorder menu items
hu: Menütételek újrarendezése

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
hu: Újrarendezés

en: Reorder mode closed
hu: Újrarendezési mód kikapcsolva

en: Reorder mode enabled
hu: Újrarendezési mód bekapcsolva

en: Reorder widgets
hu: Widgetek újrarendezése

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
hu: Újrarendezés

en: Replace
hu: Csere

en: Replace Audio
hu: Hangfájl kicserélése

en: Replace Image
hu: Kép cseréje

en: Replace Video
hu: Videó kicserélése

en: Reply
hu: Válasz

en: Reply to %s
hu: Válasz %s

en: Required fields are marked %s
hu: A kötelező mezőket %s karakterrel jelöljük.

en: Reset Password
hu: Jelszó újragenerálás

en: Restore last draft
hu: Legutóbbi vázlat helyreállítása

en: Reverse order
hu: Fordított sorrend

en: Revision
hu: Változat

en: Revisions
hu: Változatok

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
hu: Szövegszerkesztő terület. Alt+Shift+H billentyűk a Súgó eléréséhez

en: Right
hu: Jobb

en: Robots
hu: Robotok

en: Row
hu: Sor

en: Row group
hu: Sor csoport

en: Row type
hu: Sor típusa

en: Rows
hu: Sorok

en: Sat
hu: szo

en: Saturday
hu: szombat

[ctx: Saturday initial]
en: S
hu: s

en: Save
hu: Mentés

en: Save &amp; Activate
hu: Mentés &amp; Aktiválás

en: Save &amp; Publish
hu: Mentés &amp; Közzététel

en: Save Draft
hu: Mentés vázlatként

en: Save and preview changes before publishing them.
hu: Mentés, és a közzététel előtt a változások előnézete

en: Save as Pending
hu: Mentés, mint függőben lévő

en: Saved
hu: Elmentve

en: Saved.
hu: Elmentve.

en: Saving Draft&#8230;
hu: Piszkozat mentése...&#8230;

en: Saving...
hu: Mentés....

en: Say It!
hu: Beküldöm a véleményem!

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Schedule for:
hu: Időzítés:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Időzített <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Időzített <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
hu: %1$s, %2$s, vagy %3$s hurkok futásáig a szkripteket és stíluslapokat nem lehet regisztrálni, vagy hozzáadni.

en: Scroll
hu: Gördít

en: Search
hu: Keresés

en: Search Categories
hu: Kategória keresése

en: Search Link Categories
hu: Hivatkozás-kategóriák keresése

en: Search Media
hu: Médiafájlok keresése

en: Search Menu Items
hu: Menütétel keresése

en: Search Pages
hu: Oldal keresése

en: Search Posts
hu: Bejegyzés keresése

en: Search Results %1$s %2$s
hu: Keresési eredmények %2$s %1$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; kifejezésre történő keresés eredménye

en: Search Tags
hu: Címkék keresése

en: Search Widgets
hu: Widgetek keresése

en: Search installed themes&hellip;
hu: Telepített sablonok keresése &hellip;

en: Search menu items&hellip;
hu: Menütétel keresése&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
hu: Keresés, vagy használjuk a fel- és le nyilakat egy tétel kiválasztásához.

[ctx: Search widget]
en: Search
hu: Keresés

en: Search widgets&hellip;
hu: Widgetek keresése &hellip;

en: Security error.
hu: Biztonsági hiba.

en: Select
hu: Választás

en: Select Category
hu: Kategória kiválasztása

en: Select Color
hu: Szín kiválasztása

en: Select Day
hu: Nap kiválasztása

en: Select File
hu: Fájl kiválasztása

en: Select Files
hu: Fájlok kiválasztása

en: Select Image
hu: Kép kiválasztása

en: Select Link Category:
hu: Hivatkozás-kategória kiválasztása:

en: Select Menu:
hu: Menü kiválasztása:

en: Select Month
hu: Hónap kiválasztása

en: Select Post
hu: Bejegyzés kiválasztása

en: Select Poster Image
hu: Poszterkép kiválasztása

en: Select Week
hu: Hét kiválasztása

en: Select Year
hu: Év kiválasztása

en: Select a city
hu: Város kiválasztása

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Select an area to move this widget into:
hu: Válasszunk ki egy területet és mozgassuk oda a widgetet:

en: Select and Crop
hu: Kiválasztás és vágás

en: Separate tags with commas
hu: Több címke megadása esetén vesszővel válasszuk el őket.

en: September
hu: szeptember

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
hu: sze

en: Session expired
hu: Lejárt a munkamenet

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
hu: A munkamenet lejárt. Újra be kell jelentkezni. Erről az oldalról nem fogunk elmozdulni.

en: Set featured image
hu: Kiemelt kép beállítása

en: Set image
hu: Kép beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sharing options
hu: Megosztás opciók

en: Shift + Alt + letter:
hu: Shift + Alt +  betű:

en: Shift-click to edit this widget.
hu: Shift+kattintással szerkeszthető ez a widget

en: Shortlink
hu: Rövidített URL

en: Show
hu: Mutat

en: Show Artist Name in Tracklist
hu: Mutassuk az előadó nevét a lejátszási listában

en: Show Images
hu: Képek mutatása

en: Show Link Description
hu: Mutassa a hivatkozás leírását

en: Show Link Image
hu: Mutassa a kép hivatkozást

en: Show Link Name
hu: Mutassa a hivatkozás nevét

en: Show Link Rating
hu: Mutassa a hivatkozás értékelését

en: Show Tracklist
hu: Mutassuk a lejátszó listát

en: Show Video List
hu: Videólista mutatása

en: Show advanced menu properties
hu: Mutassa a bővített menü részleteit

en: Show hierarchy
hu: Hierarchia mutatása

en: Show invisible characters
hu: Mutassuk a nem látható karaktereket

en: Show more comments
hu: További hozzászólások

en: Show password
hu: Jelszó mutatása

en: Show post counts
hu: Mutassa a bejegyzések számát

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar %d
hu: Oldalsáv %d

en: Signup
hu: Elfogadom

en: Site Address (URL)
hu: Honlap cím (URL)

en: Site Admin
hu: Honlap adminisztráció

en: Site Domain:
hu: Honlap domain:

en: Site Icon
hu: Honlap ikon

en: Site Identity
hu: Honlap azonosítás

en: Site Language:
hu: Honlap nyelve:

en: Site Name:
hu: Honlap neve:

en: Site Preview
hu: Honlap előnézet

en: Site Tagline
hu: Honlap elnevezése

en: Site Title
hu: Honlap neve

en: Site Title:
hu: Honlap címe:

en: Site name must be at least 4 characters.
hu: A honlap nevének legalább 4 karakter hosszúságúnak kell lennie.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
hu: A honlap neve csak az angol abc betűit (a-z) és számokat tartalmazhat.

en: Site registration has been disabled.
hu: Honlap regisztráció kikapcsolva.

en: Sites
hu: Honlapok

en: Sites you are already a member of:
hu: Honlapok, melyeknek már tagja:

en: Size
hu: Méret

en: Skip Cropping
hu: Kilépés a kivágásból

en: Skip to toolbar
hu: Tovább az eszköztárra

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
hu: Lassíts Polgártárs! Nem kell az új emaileket ilyen gyakran ellenőrizni!

en: Software Name
hu: Szoftver neve

en: Software Version
hu: Szoftver verziója

en: Someone has requested a password reset for the following account:
hu: Valaki új jelszó generálását kérte az alábbi felhasználói fiókhoz:

en: Sorry, comments are closed for this item.
hu: Elnézést, ehhez a bejegyzéshez jelenleg nem lehet hozzászólni.

en: Sorry, deleting the term failed.
hu: Elnézést, a kifejezés törlése során hiba történt.

en: Sorry, editing the term failed.
hu: Elnézést, a kifejezés szerkesztése hibás.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
hu: Elnézést, jelenleg a regisztráció nem engedélyezett.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hu: Elnézést, nincs a keresett feltételeknek megfelelő bejegyzés!

en: Sorry, no such page.
hu: Bocsánat, de nincs ilyen oldal.

en: Sorry, no such post.
hu: Elnézést, nincs ilyen bejegyzés.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
hu: Elnézést, a megadott osztályozások egyike nem támogatott a bejegyzés típusa által.

en: Sorry, revisions are disabled.
hu: Sajnos, a változatok mentése ki van kapcsolva.

en: Sorry, site names must have letters too!
hu: Sajnálom, a honlap nevében lennie kell betűknek is!

en: Sorry, that email address is already used!
hu: Elnézést, ez az email cím már használatban van.

en: Sorry, that email address is not allowed!
hu: Elnézést, ennek az email címnek a használata nem engedélyezett.

en: Sorry, that file cannot be edited.
hu: Sajnos, ezt a fájlt nem lehet szerkeszteni.

en: Sorry, that site already exists!
hu: Sajnálom, ilyen honlap már létezik!

en: Sorry, that site is reserved!
hu: Sajnálom, ez a honlap foglalt!

en: Sorry, that username already exists!
hu: Elnézést, ezen a néven már van felhasználó.

en: Sorry, that username is not allowed.
hu: Elnézést, ez a felhasználónév nem engedélyezett.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
hu: Bocsánat, de a bejegyzés nem szerkeszthető. Valami hiba történt.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
hu: Elnézést, de a bejegyzéshez jelenleg nem lehet hozzászólni.

en: Sorry, the new category failed.
hu: Bocsánat, az új kategória hibás.

en: Sorry, the user cannot be updated.
hu: Sajnos, a felhasználó adatait nem lehet frissíteni.

en: Sorry, usernames must have letters too!
hu: Elnézést, a felhasználó nevében betűknek is kell lenni.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
hu: Sajnos, nem lehetséges a megadott kifejezést hozzáadni az egyik megadott osztályozáshoz.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
hu: Sajnos, nem lehetséges a megadott kifejezést hozzárendelni az egyik megadott osztályozáshoz.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
hu: Elnézést, de nincs jogosultság létrehozni jelszóval védett bejegyzéseket ebben a bejegyzés típusban.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
hu: Elnézést, ebben a bejegyzéstípusban nincs jogosultság magánbejegyzést létrehozni.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
hu: Sajnos, nem szerkeszthetjük a bejegyzéseket.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
hu: Elnézést, nincs engedélyezve bejegyzés típusának módosítása.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
hu: Elnézést, nincs jogosultság a bejegyzés módosításához.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság bejegyzés írásához

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság oldalak közzétételéhez.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
hu: Elnézést, de nincs jogosultság bejegyzések közzétételéhez ebben a bejegyzés típusban.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság bejegyzések közzétételéhez.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
hu: Elnézést, de nincs jogosultság a bejegyzést ragadósnak jelölni.

en: Sorry, you can not edit this post.
hu: Elnézést, a bejegyzés nem szerkeszthető.

en: Sorry, you cannot edit pages.
hu: Elnézést, de az oldalak szerkesztése nem lehetséges.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
hu: Elnézést, de a bejegyzések nem szerkeszthetőek ezen a honlapon.

en: Sorry, you cannot edit this page.
hu: Elnézést, de ez az oldal nem  szerkeszthető.

en: Sorry, you cannot edit this post.
hu: Elnézést, de ezt a bejegyzés nem szerkeszthető.

en: Sorry, you cannot edit users.
hu: Sajnos, nem tudjuk a felhasználókat szerkeszteni.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
hu: Sajnos, nem lehetséges a saját adatlapunk szerkesztése.

en: Sorry, you cannot publish this post.
hu: Elnézést, de ez a bejegyzés nem tehető közzé.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
hu: Elnézést, egy magánbejegyzést nem lehet ragadóssá tenni.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
hu: Elnézést, de nincs jogosultság a felhasználó adataihoz történő hozzáférésre.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság új kategória felvételére.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
hu: Sajnálom, nincs jogosultság kategóriát törölni.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság az oldal törléséhez.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
hu: Elnézést, nincs megfelelő jogosultság törölni a bejegyzést.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
hu: Bocsánat, de nincs jogosultság az oldal szerkesztéséhez.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
hu: Elnézést, nincs megfelelő jogosultság módosítani a bejegyzést.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
hu: Elnézést, nincs elegendő jog az oldal közzétételéhez.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
hu: Elnézést, nincs elegendő jogosultság a bejegyzés közzétételéhez.

en: Sorry, you have used your space allocation.
hu: Sajnos, a rendelkezésre álló tárhely elfogyott.

en: Sorry, you may not use that site name.
hu: Elnézést, ennek a honlap-névnek a használata nem engedélyezett.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
hu: Sajnálom, ezen az oldalon a kategóriák megtekintéséhez bejegyzés szerkesztési jogok kellenek.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
hu: Sajnálom, ezen az oldalon a címkék megtekintéséhez bejegyzés szerkesztési jogok kellenek.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
hu: Elnézést, hozzászólás írásához bejelentkezés szükséges.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
hu: Elnézést, a bejegyzés nem szerkeszthető. Valami hiba történt.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
hu: Elnézést, a bejegyzés nem került közzétételre. Valami hiba történt.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
hu: Elnézést, a kifejezés nem hozható létre. Valami hiba történt...

en: Sort by:
hu: Sorrend:

en: Source
hu: Forrás

en: Source code
hu: Forráskód

en: Spam it: %s
hu: Spam jelölés: %s

en: Special character
hu: Különleges karakter

en: Split table cell
hu: Táblázat cella megosztása

en: Static Front Page
hu: Statikus oldal

en: Still waiting for your email?
hu: Még mindig nem érkezett meg az email?

en: Strength indicator
hu: Jelszóerősség mérő

en: Strikethrough
hu: Áthúzott

en: Style
hu: Stílus

en: Stylesheet
hu: Stíluslap

en: Stylesheet is missing.
hu: Hiányzó/hibás stíluslap.

en: Stylesheet is not readable.
hu: A stíluslap nem olvasható.

en: Submit
hu: Küldés

en: Submit Comment
hu: Küldés

en: Submitted on:
hu: Elküldve:

en: Subscript
hu: Alsóindex

en: Suggested embed #%d
hu: Javasolt beágyazás #%d

en: Suggested image #%d
hu: Javasolt kép #%d

en: Suggested image dimensions:
hu: Ajánlott képméretek:

en: Sun
hu: vas

en: Sunday
hu: vasárnap

[ctx: Sunday initial]
en: S
hu: v

en: Superscript
hu: Felsőindex

en: Support Forums
hu: Támogató fórum

en: Table cell properties
hu: Cella tulajdonságai

en: Table properties
hu: Táblázat tulajdonságai

en: Table row properties
hu: Sor tulajdonságai

en: Tag Cloud
hu: Címkefelhő

en: Tag: %s
hu: Címke: %s

en: Tagline
hu: Honlap egysoros leírása

en: Tags
hu: Címke

en: Tags list
hu: Címke lista

en: Tags list navigation
hu: Címkelista navigáció

en: Tags:
hu: Címke:

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
hu: Az osztály nevének 1 és 32 karakter hosszúság között kell lennie.

en: Taxonomy:
hu: Osztályozás (taxonomy):

en: Template
hu: Sablonminta

en: Template is missing.
hu: Hibás vagy hiányzó sablonminta.

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
hu: A kifejezés azonosítók az osztályozások között meg vannak osztva

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
hu: A kifejezés meta információkat nem lehet megosztott kifejezésekhez adni.

en: Text
hu: Szöveg

en: Text color
hu: Szövegszín

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
hu: Ez az email cím már használatban van. Az aktiváló levél megérkezését ellenőrizni kell a bejövő emailek fiókban. Az email cím napokon belül használható lesz, ha nem teszünk semmit.

en: That name is not allowed.
hu: Ez a név nem megengedett.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
hu: A honlap jelenleg foglalt, de lehet, hogy pár napon belül elérhető lesz.

en: That user does not exist.
hu: Nincs ilyen felhasználó.

en: That username is already activated.
hu: Ez a felhasználó már aktív.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
hu: Igaz, hogy ez a felhasználó név jelenleg foglalt, de lehetséges, hogy elérhetővé válik pár napon belül.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
hu: A "%s" sablon nem szabványos szülősablon.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s function instead.
hu: A(z) %1$s beállítás használata nem ajánlott a %2$s funkció használatához, helyette a(z) %3$s funkciót használjuk.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s option instead.
hu: A(z) %1$s beállítás használata nem ajánlott a %2$s funkció használatához, helyette a(z) %3$s funkciót használjuk.

en: The %s directory of the develop repository must be used for RTL.
hu: A(z) %s fejlesztői gyűjtemény könyvtárat kell az RTL számára használni

en: The GD image library is not installed.
hu: A GD image library nincs telepítve.

en: The JSONP callback function is invalid.
hu: A JSONP visszahívás funkció hibás.

en: The REST API is disabled on this site.
hu: Ezen a honlapon a REST API nincs bekapcsolva.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
hu: A kiszolgáló tanúsítványának ellenőrzése sikertelen.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
hu: A honlap ikon a böngésző és alkalmazás ikonként kerül alkalmazásra a honlapunk számára, és legalább 512x512 px méret ajánlott, valamint kötelező a négyzet forma.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hu: A megadott honlapcím hibás, vagy helytelen formátumban került megadásra. Valódi URL-t kell megadni.

en: The URL to the admin area
hu: Az adminisztrációs rész elérhetősége

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hu: A megadott WordPress cím nem tűnik érvényes URL-címnek. Valódi URL-címet kell megadni.

en: The called constructor method for %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hu: A(z) %1$s meghívott szerkesztő metódus a %2$s verzió óta <strong>elavult</strong>. Helyette a %3$s használata javasolt.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu: A változtatások elvesznek, ha elhagyjuk az oldalt.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
hu: A <code>VHOST</code> állandó már <strong>elavult</strong>. Használjuk helyette a <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> állandót az aldomaines telepítés engedélyezésére a wp-config.php fájlban. Használhatjuk az is_subdomain_install() függvényt az aldomaines telepítés ellenőrzésére.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hu: A leírás a menüben fog megjelenni, amennyiben a használt sablon támogatja a megjelenítést.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
hu: A megadott email cím hibásnak tűnik. Valódi email címet kell megadni.

en: The email could not be sent.
hu: Az e-mail küldése sikertelen.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
hu: A következő formázási gyorsbillentyűk törlésre kerülnek az Enter megnyomásával. Nyomjuk meg az Esc vagy a Visszavonás gombot, ha mégsem ezt szeretnénk.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
hu: A következő értékek nem érvényes dátumok: %1$s hónap, %2$s. nap

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
hu: A következő értékek nem valós dátum leírók: év %1$s, hónap %2$s, nap %3$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
hu: A megadott azonosító nem menü elem.

en: The handler for the route is invalid
hu: Az útvonal kezelője érvénytelen

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
hu: A bejelentkező oldal új ablakban fog megnyílni. Bejelentkezés után bezárható, majd visszatérhetünk erre az oldalra.

en: The menu ID should not be empty.
hu: A menü ID nem lehet üres.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
hu: A(z) %s menü neve egy másik menü nevével egyezik; próbálkozzunk egy másikkal.

en: The page template is invalid.
hu: Az oldal sablonminta hibás.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
hu: A szülő sablon hibás. "%s" szülő sablont telepíteni kell.

en: The passwords do not match.
hu: Nem egyeznek egymással a jelszavak.

en: The pingback has already been registered.
hu: A pingback már regisztrálva van.

en: The post cannot be deleted.
hu: A bejegyzés nem törölhető.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability "%2$s" against a post of that type.
hu: %1$s nevű bejegyzés típus nincs regisztrálva, vagyis nem megbízható a "%2$s" jogosultság ellenőrzése erre a bejegyzés típusra.

en: The post type may not be changed.
hu: A bejegyzés típusa nem cserélhető.

en: The post type specified is not valid
hu: A megadott bejegyzés-típus nem támogatott

en: The query argument of %s must have a placeholder.
hu: A lekérdezés %s paraméteréhez szükséges egy helykitöltő.

en: The requested theme does not exist.
hu: A kért sablon nem létezik.

en: The requested user does not exist.
hu: A kért felhasználó nem létezik.

en: The role specified is not valid
hu: A megadott szerepkör hibás

en: The search results will be updated as you type.
hu: A keresés eredménye a beírással egyidőben frissül.

en: The site %s is yours.
hu: A(z) %s honlap már az Öné!

en: The site is already active.
hu: Ez a felhasználó már aktív.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
hu: A keresett honlap nincs telepítve. Értesíteni kellene a rendszeradminisztrátort.

en: The site you were looking for, %s, does not exist, but you can create it now!
hu: A keresett %s honlap nem található, de most létrehozhatunk egyet.

en: The site you were looking for, %s, does not exist.
hu: A keresett %s honlap nem található.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
hu: &#8220;%s&#8221; keresőbarát nevet már egy másik kifejezés használja

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
hu: A forrás- és a cél URL nem lehet ugyanaz.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
hu: A forrás URL nem tartalmazza a cél URL-re mutató hivatkozást, így nem használható forrásnak.

en: The source URL does not exist.
hu: A megadott URL nem létezik.

en: The specified namespace could not be found.
hu: A megadott névtér nem található.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
hu: A megadott URL nem használható. Nem létezik, vagy nem kezeli a visszajelzéseket.

en: The specified target URL does not exist.
hu: A megadott URL nem létezik.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
hu: A címke felhő nem fog megjelenni, mivel nincs olyan osztályozás, amelyik támogatná.

en: The term name cannot be empty.
hu: A kifejezés neve nem lehet üres.

en: The theme directory "%s" does not exist.
hu: A sablon "%s" könyvtára nem létezik.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
hu: A megadott időzóna érvénytelen! Érvényes időzónát kell kiválasztani.

en: The user is already active.
hu: Ez a felhasználó már aktív.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
hu: Az eszköz böngészője nem tud fájlokat feltölteni. Próbáljuk meg az eszközhöz készült <a href="%s">alkalmazással</a> inkább.

en: Theme Details
hu: Sablon részletei

en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
hu: %1$s sablon támogatást a %2$s hurok hívás előtt kell regisztrálni.

en: Theme without %s
hu: Sablon %s nélkül

en: Themes
hu: Sablonok

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
hu: Nem érhető el olyan HTTP közvetítő szolgáltatás, amely végre tudná hajtani a lekérdezést.

en: There are no associated subtitles.
hu: Nincsenek hozzárendelt feliratok

en: There are no options for this widget.
hu: Ehhez a widgethez nincs beállítási lehetőség.

en: There are no widget areas currently rendered in the preview. Navigate in the preview to a template that makes use of a widget area in order to access its widgets here.
hu: Az éppen megjelenített előnézetben nem láthatóak widget területek. Navigáljunk az előnézetben egy olyan területre amelyik widget területet használ, így elérhetjük a widgeteket.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
hu: Úgy tűnik nincs új email.

en: There doesn't seem to be a %s file. I need this before we can get started.
hu: Valamiért nem található a %s fájl, amelyet az indulás előtt kell létrehozni.

en: There has been an error cropping your image.
hu: Hiba történt a képkivágás során

en: There is a revision of this post that is more recent.
hu: A bejegyzésnek létezik ennél frissebb változata is.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hu: Nincs kivonat, mert ez egy védett tartalmú bejegyzés.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hu: Beállításokkal kapcsolatos hiba fordult elő. Értesítsük a tárhelyszolgáltatót.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
hu: Hiba történt, az alul látható űrlapot javítás után ismételten küldjük el.

en: This action has been disabled by the administrator.
hu: Ezt a műveleti lehetőséget az adminisztrátor kikapcsolta.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
hu: Ez a paraméter tömbbé módosult, hogy hasonlóan működjön, mint más időzíthető funkciók.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hu: Ez a tartalom jelszóval védett, megtekintéséhez alul meg kell adni a jelszót:

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or we can&#8217;t contact the database server at %2$s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
hu: Ez azt jelenti, hogy a %1$s fájlban megadott felhasználónév és jelszó nem megfelelő, vagy nem lehet a(z) %2$s adatbázis-szerverrel kapcsolatot létesíteni, mert a tárhely-szolgáltató által üzemeltetett adatbázis-szerver üzemen kívül van.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hu: Ehhez a funkcióhoz szükség lenne iframe támogatásra, amely tiltva van, vagy a böngésző nem támogatja.

en: This file is empty. Please try another.
hu: Üres fájl. Próbáljunk egy másikat.

en: This file is not an image. Please try another.
hu: Ez a fájl nem kép. Próbáljunk egy másikat.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
hu: A fájl mérete túl nagy. A fájloknak %d  KB-nál kisebbnek kell lenniük.

en: This file no longer needs to be included.
hu: Ezt a fájlt a továbbiakban nem kell betölteni.

en: This file type is not allowed. Please try another.
hu: Ez a fájltípus nem engedélyezett. Próbáljunk egy másikat.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hu: Az engedélyezett méretnél nagyobb a fájl.

en: This is the short link.
hu: Ez a rövidített hivatkozás.

en: This means that we lost contact with the database server at %s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
hu: Ez azt jelenti, hogy a kapcsolat megszakadt az adatbázis kiszolgálóval %s-kor. Ennek egyik lehetséges oka, hogy az adatbázis kiszolgáló áll.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
hu: Ez az oldal szabványos XHTML 1.0 Transitional

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
hu: Ez a panel a honlapunkon már közzétett tartalmak számára létrehozott menük kezelésére szolgál. Létrehozhatunk új menü(ke)t a meglévő tartalmainkból, akár oldalakból, bejegyzésekből, kategóriákból, címkékből, egyedi linkekből is.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: This site has been archived or suspended.
hu: Ez a honlap archiválásra, vagy felfüggesztésre került.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
hu: A honlap még nincs aktiválva. Amennyiben az aktiválás során valami gondunk támad, vegyük fel a kapcsolatot az üzemeltetővel: %s

en: This site is no longer available.
hu: A keresett webhely már nem elérhető.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
hu: Ez az osztályozás nem támogatja az alá- és fölérendelést, tehát nem lehetséges szülőt kijelölni.

en: This taxonomy is not hierarchical.
hu: Ez az osztályozás nem támogatja az alá- és fölérendelést.

en: Thu
hu: csü

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Thumbnail Height
hu: Bélyegkép magasság

en: Thumbnail Width
hu: Bélyegkép szélesség

en: Thursday
hu: csütörtök

[ctx: Thursday initial]
en: T
hu: c

en: Tile
hu: Ismétel

en: Tile Horizontally
hu: Ismétlés vízszintesen

en: Tile Vertically
hu: Ismétlés függőlegesen

en: Time Format
hu: Idő formátum

en: Time Zone
hu: Időzóna

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
hu: Blokkok

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
hu: Formázás

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
hu: Kiemelések

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
hu: Sablon minta beillesztése

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
hu: Sablon minták

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
hu: Fájl

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
hu: Média

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
hu: Beillesztés

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
hu: Táblázat

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
hu: Eszközök

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
hu: Megtekintés

en: Title
hu: Cím

en: Title Attribute
hu: Cím tulajdonságok

en: Title:
hu: Cím:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
hu: A honlap aktiválásához a következő hivatkozásra kell kattintani:
    
    %s
    
    Az aktiválást követően érkezik *egy újabb email* a felhasználói adatokkal.
    
    Az aktiválást követően a honlap ezen a címen tekinthető meg:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
hu: A felhasználói fiók aktiválásához kattintsunk a következő hivatkozásra:
    
    %s
    
    Miután aktiváltuk, egy *újabb levelet* fogunk kapni, a belépési adatokkal.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
hu: Ahhoz, hogy a fókuszt más gombokra helyezzük, használjuk a Tab-ot és a nyilakat. Ahhoz, hogy a fókusz visszakerüljön a szerkesztő felületre, nyomjuk Esc-et vagy valamely gombot.

en: To reset your password, visit the following address:
hu: Új jelszó generálásához kattintás a következő hivatkozásra:

en: To set your password, visit the following address:
hu: A jelszóbeállításhoz a következő címet kell felkeresni:

en: Toggle Editor Text Direction
hu: Szövegirány megfordítása a szerkesztőben

en: Toggle section: %s
hu: Szekció váltás: %s

en: Toggle section: Custom Links
hu: Szekció váltás: Egyedi hivatkozások

en: Too many redirects.
hu: Túl sok átirányítás.

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Toolbar Toggle
hu: Eszköztár összezárása

en: Top
hu: Fent

en: Trackback
hu: Visszakövetés

en: Trackback excerpt:
hu: Visszakövetés kivonat:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
hu: Sávok (feliratok, képaláírások, leírások, fejezetek, vagy meta adatok)

en: Translation Updates
hu: Fordítási frissítések

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Lomtárban <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Lomtárban <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
hu: Kijelöltek a Lomtárba

en: Trash it: %s
hu: Lomtárba: %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
hu: A widgetet úgy tudjuk Lomtárba helyezni, hogy a kikapcsolt widgetek oldalsávba húzzuk.

en: Tue
hu: ked

en: Tuesday
hu: kedd

[ctx: Tuesday initial]
en: T
hu: k

en: Turn off Fullscreen
hu: Teljes képernyő kikapcsolása

en: Twice Daily
hu: Naponta kétszer

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
hu: %s könyvtár létrehozása sikertelen. Ellenőrizzük, hogy írható-e a szülő könyvtár a szerveren.

en: Unapproved
hu: Elutasítva

en: Unattached
hu: Különálló

en: Uncategorized
hu: Egyéb

en: Under %s
hu: %s alá

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Unknown Feed
hu: Ismeretlen csatorna

en: Unmute
hu: Némítás feloldása

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Untrash
hu: Visszaállítás

en: Untrash Selected
hu: Kijelöltek visszaállítása

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Category
hu: Kategória frissítése

en: Update Failed!
hu: Frissítés sikertelen.

en: Update Failed: %s
hu: Frissítési hiba: %s

en: Update Link Category
hu: Hivatkozás-kategória frissítése

en: Update Tag
hu: Címke frissítése

en: Update audio playlist
hu: Hang lejátszási lista frissítése

en: Update canceled.
hu: Frissítés megszakítva

en: Update completed successfully.
hu: A frissítés sikeresen befejeződött.

en: Update gallery
hu: Galéria frissítése

en: Update video playlist
hu: Videó lejátszási lista frissítés

en: Updated!
hu: Frissítve.

en: Updating %s...
hu: %s frissítése ...

en: Updating...
hu: Frissítés folyamatban...

en: Updating... please wait.
hu: Frissítés folyamatban...várjunk nyugodtan.

en: Upload Files
hu: Fájlok feltöltése

en: Upload Images
hu: Képek feltöltése

en: Upload Limit Exceeded
hu: Elértük a feltöltési korlátot

en: Upload failed.
hu: Sikertelen fájl-feltöltés.

en: Upload stopped.
hu: Feltöltés megállt.

en: Uploaded By
hu: Feltöltő:

en: Uploaded To
hu: Feltöltési hely:

en: Uploaded on:
hu: Feltöltve:

en: Uploaded to this page
hu: Feltöltve ehhez az oldalhoz

en: Uploaded to this post
hu: Feltöltve ehhez a bejegyzéshez

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
hu:  vagy

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
hu: A felhasználói szintek használata a sablonokban és a bővítményekben már elavult. Helyettük inkább a  szerepköröket és képességeket használjuk.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
hu: Használjuk helyette a %s kifejezést, ha nem szeretnénk az értéket megjeleníteni.

en: Use %s instead.
hu: Használjuk helyette az %s kifejezést.

en: Use as featured image
hu: Használat kiemelt képként

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
hu: Használjunk vesszőt %s helyett a kizárandó kifejezések elválasztásához.

en: Use the %s filter instead.
hu: %s szűrő helyett használjuk.

en: User Dashboard: %s
hu: Felhasználói vezérlőpult: %s

en: User has blocked requests through HTTP.
hu: A HTTP alapú kérések blokkolásra kerültek.

en: User registration has been disabled.
hu: Felhasználók regisztrációja jelenleg nem lehetséges.

en: User registration is currently not allowed.
hu: Felhasználók regisztrációja pillanatnyilag nem engedélyezett.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username may not be longer than 60 characters.
hu: A felhasználónév ne haladja meg a 60 karakternyi hosszúságot.

en: Username must be at least 4 characters.
hu: A felhasználó névnek legalább 4 karakter hosszúságúnak kell lennie.

en: Username or Email:
hu: Felhasználónév, vagy e-mail cím:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Username: %s
hu: Felhasználónév: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
hu: A felhasználói név csak az angol abc karaktereit (ékezetmentes) és számokat tartalmazhat.

en: Users
hu: Felhasználók

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
hu: Szabványos <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Vertical space
hu: Függőleges táv

en: Video
hu: Videó

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> videó
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> videó

en: Video Details
hu: Videó részletei

en: View Attachment Page
hu: Csatolmány oldal megtekintése

en: View Category
hu: Kategória megtekintése

en: View Page
hu: Oldal megtekintése

en: View Post
hu: Bejegyzés megtekintése

en: View Tag
hu: Címke megtekintése

en: View attachment page
hu: Csatolmány oldal

en: Visit %s&#8217;s website
hu: %s honlapjának megtekintése

en: Visit Site
hu: A honlap megtekintése

en: Visual
hu: Grafikus

en: Visual aids
hu: Vizuális segítség

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
hu: Egy kis türelmet kérünk.... Az emailek továbbítása néha lassulhat, és ennek orvoslása kívül esik a mi lehetőségeinken.

en: We cannot find a title on that page.
hu: Az oldalon nem található cím.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
hu: A regisztrációs emailt erre a címre küldjük. (A folytatás előtt kétszer is ellenőrizzük az email címet!)

en: We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the %s database.
hu: Az adatbázis-szerverhez sikerült kapcsolódni (am azt jelenti, hogy a megadott felhasználónév és jelszó megfelelő), de nem találjuk a(z) %s adatbázist.

en: Website
hu: Honlap

en: Website: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
hu: Weboldal: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Wed
hu: sze

en: Wednesday
hu: szerda

[ctx: Wednesday initial]
en: W
hu: s

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
hu: Üdvözlet ismét, kedves %s! Az űrlap kitöltésével <strong>további honlapot lehet hozzáadni a felhasználói fiókhoz</strong>. Nincs korlátozás arra vonatkozólag, hogy hány honlapja lehet valakinek.<strong>Alkotni tiszta szívvel, gondozni felelősséggel!</strong>

en: What do I do now?
hu: Mi legyen a következő lépés?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
hu: Amikor újrarendezési módban vagyunk, akkor további vezérlők jelennek meg fenti listában.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
hu: Amikor újrarendezési módban váltunk, akkor további vezérlő gombok válnak elérhetővé a widgetek listája fölött.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
hu: Amikor új bekezdést nyitunk, bármely formázási gyorsbillentyűvel, amelyet egy szóköz követ, akkor a formázás automatikusan érvényesítésre kerül. Nyomjuk meg a visszatörlést, vagy az Esc gombot a visszavonáshoz.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
hu: Az <strong>Új kép hozzáadása</strong> feliratra történő kattintás után,  a képek kívánt méretre vágása során, a sablonunk <strong>%s</strong> pixel méretű fejrész magasságot javasol.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
hu: Az <strong>Új kép hozzáadása</strong> feliratra történő kattintás után,  a képek kívánt méretre vágása során, a sablonunk <strong>%s &times; %s</strong> pixel méretű fejrészt javasol.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
hu: Az <strong>Új kép hozzáadása</strong> feliratra történő kattintás után,  a képek kívánt méretre vágása során, a sablonunk <strong>%s</strong> pixel méretű fejrész szélességet javasol.

en: Whoops, the provided date is invalid.
hu: Hoppá, a megadott dátum hibás.

en: Widget moved down
hu: Widget lejjebb mozgatva

en: Widget moved up
hu: Widget feljebb mozgatva

en: Widgets
hu: Widgetek

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
hu: A widgetek a tartalomtól független részek, amelyeket a sablon által erre a célra kialakított területekre lehet elhelyezni (általában oldalsávnak hívják ezt a területet).

en: Width
hu: Szélesség

en: WordPress &rsaquo; Error
hu: WordPress &rsaquo; hiba

en: WordPress &rsaquo; Success
hu: WordPress &rsaquo; Sikeres

en: WordPress Address (URL)
hu: WordPress cím (URL)

en: WordPress Embed
hu: WordPress beágyazás

en: WordPress Failure Notice
hu: WordPress hibajelentés

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
hu: WordPress adatbázis hiba %1$s a lekérdezésben %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
hu: WordPress adatbázis hiba %1$s a lekérdezésben %2$s készítette %3$s

en: WordPress database error:
hu: WordPress adatbázis hiba:

en: WordPress.org
hu: WordPress Magyarország

en: Words: %s
hu: Szavak: %s

en: XML Error: %1$s at line %2$s
hu: XML hiba: %1$s a(z) %2$s. sorban

en: XML-RPC services are disabled on this site.
hu: Ezen a honlapon az XML-RPC szolgáltatások ki vannak kapcsolva.

en: Y/m/d
hu: Y-m-d

en: Year
hu: Év

en: Year: %s
hu: Év: %s

en: Yes
hu: Igen

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
hu: WordPress már telepítve van. Az újratelepítéshez töröljük le a régi adatbázis táblákat.

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: A tétel végleges törlése.
    'Mégse' a jóváhagyáshoz, 'OK' az eltávolításhoz.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Arra készülünk, hogy véglegesen töröljük ezt az elemet.
      'OK' ha tényleg ezt akarjuk, 'Mégsem' ha nem.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Biztos, hogy véglegesen töröljük a kiválasztott menüt?
     'Megszakítás', ha nem, vagy 'OK', ha törölhetőek

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Helyezzük ezt a tételt a lomtárba.
    'Mégse' a jóváhagyáshoz, 'OK' az eltávolításhoz.

en: You are attempting to log out of %s
hu: %s felhasználói fiókból történő kijelentkezés

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
hu: Jelenleg a %1$s honlap %2$s havi bejegyzései között tallózunk.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
hu: Jelenleg a %1$s honlap %2$s napi bejegyzései között tallózunk.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
hu: Jelenleg a %1$s honlap %2$s évi bejegyzései között tallózunk.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
hu: Jelenleg a %s honlap bejegyzései között tallózunk.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
hu: %s kategória bejegyzései

en: You are customizing %s
hu: %s testreszabása jelenleg folyamatban

en: You are logged in already. No need to register again!
hu: A bejelentkezés már megtörtént, nincs szükség ismételt regisztrációra!

en: You are not allowed access to details about this site.
hu: Nincs hozzáférési jogosultság ezen honlapon a részletekhez történő csatlakozásra.

en: You are not allowed access to details of this post.
hu: Nincs megfelelő jogosultság hozzáférni a bejegyzés részleteihez.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
hu: Ebben az osztályozásban nem lehetséges kifejezések hozzárendelése.

en: You are not allowed to browse users.
hu: A felhasználók közötti keresgélés nem engedélyezett.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
hu: Az oldal szerzőjének módosításához nincs elegendő jogosultság.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
hu: A bejegyzés szerzőjének módosításához nincs elegendő jogosultság.

en: You are not allowed to create pages as this user.
hu: Az aktuális felhasználó nem hozhat létre oldalakat.

en: You are not allowed to create posts as this user.
hu: Ezen felhasználóként nem engedélyezett a bejegyzések létrehozása.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
hu: Nincs jogosultság létrehozni kifejezést ebben az osztályozásban.

en: You are not allowed to customize the appearance of this site.
hu: A honlap megjelenítésének testreszabásához nincs megfelelő jogosultság.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a kifejezés törléséhez ebben az osztályozásban.

en: You are not allowed to edit posts in this post type.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a bejegyzés szerkesztéséhez ebben a bejegyzés-típusban.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
hu: Nincs jogosultság ebben az osztályozásban szerkeszteni a kifejezést.

en: You are not allowed to edit theme options on this site.
hu: A honlap sablonbeállításainak szerkesztéséhez nincs megfelelő jogosultság.

en: You are not allowed to moderate or edit this comment.
hu: Ennek a hozzászólásnak a moderálása vagy szerkesztése nem engedélyezett.

en: You are not allowed to update options.
hu: Nincs jogosultság az opciók frissítéséhez.

en: You are now logged out.
hu: Kijelentkezés megtörtént.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
hu: Túl gyorsan követik egymást a hozzászólások. Lassítsunk.

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
hu: A Custom Menu widget használatával a menü a widget területen is elhelyezhető.

en: You can create a %s file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
hu: A %s fájl létrehozható egy webes felületen keresztül is, de ez nem minden szerver-beállítás esetén működik.Biztonságosabb út a kézzel történő létrehozás.

en: You can see all comments on this post here:
hu: Összes hozzászólás megtekinthető itt:

en: You can see all pingbacks on this post here:
hu: Összes visszajelzés megtekinthető itt:

en: You can see all trackbacks on this post here:
hu: Összes visszakövetés megtekinthető itt:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
hu: Ez az email cím a feliratkozáshoz nem használható, egyes ilyen email cím blokkolja némely levelünket. Másik email-szolgáltató használata ajánlott.

en: You do not have permission to do that.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a művelet végrehajtására.

en: You do not have permission to preview drafts.
hu: Nincs jogosultság a vázlat mentéséhez.

en: You do not have permission to upload files.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a fájlok feltöltéséhez.

en: You don't have permission to do this.
hu: A művelethez nincs megfelelő jogosultság.

en: You have attempted to queue too many files.
hu: Túl sok fájl sorbaállítására történt kísérlet.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
hu: A honlaphoz hozzáadva. <a href="%s">Kezdőlap</a> megtekintése, vagy a megadott felhasználónévvel és jelszóval <a href="%s">Bejelentkezés</a>.

en: You have logged in successfully.
hu: A bejelentkezés sikeres.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
hu: %1$s honlap bejegyzései között keressük a következő kifejezéseket: <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Amennyiben nincs a keresésnek megfelelő eredménye, érdemes próbálkozni az alábbi hivatkozások egyikével:

en: You may only upload 1 file.
hu: Csak egy fájlt lehet feltölteni.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: Hozzászólás küldéséhez <a href="%s">be kell jelentkezni</a>.

en: You must be logged in to complete this action.
hu: A művelet befejezéséhez be kell jelentkezni.

en: You must be registered to comment
hu: Hozzászólás írásához regisztráció szükséges

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
hu: Először <a href="%s">be kell jelentkezni</a>, csak azután lehet új honlapot létrehozni.

en: You need to pass an array of types.
hu: Egy tömböt kell átadni típusokkal.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
hu: Meg kell adnunk a nonce action-t, amit ellenőrizni kell, mint első paramétert.

en: Your Comment
hu: Hozzászólás

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
hu: Úgy tűnik, hogy hiányzik a MySQL kiterjesztés a PHP telepítéséből, pedig arra a WordPressnek szüksége van.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
hu: A felhasználói fiók aktiválásra került. Most már lehetőség van <a href="%1$s">Belépni a honlapra</a> a választott &#8220;%2$s&#8221; felhasználói névvel. A jelszóval és a belépéssel kapcsolatos tájékoztatásért ellenőrizni kell a megadott email fiókot: %3$s. Amennyiben nem érkezett email, érdemes ellenőrizni a levelező rendszer levélszemét (spam) tárolóját is . Amennyiben egyáltalán nem érkezik email egy órán belül, úgy ismét lehet kérni a <a href="%4$s">jelszó újragenerálása</a>t.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
hu: A felhasználói fiók bekapcsolva. <a href="%1$s">Bejelentkezés</a>, vagy vissza a <a href="%2$s">Kezdőlap</a>ra.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
hu: A felhasználói fiók bekapcsolva. <a href="%1$s">A honlap megtekintése</a>, vagy <a href="%2$s">bejelentkezés</a>!

en: Your account is now active!
hu: A felhasználói fiók aktiválva!

en: Your address will be %s.
hu: Ez lesz a cím: %s

en: Your blogroll
hu: Hivatkozások, amelyek a blogtárlatunkba felvett helyekre (oldalakra) mutatnak

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
hu: A böngésző nem támogatja a vágólaphoz történő közvetlen kapcsolódást. Használjuk helyette a billentyűzet-parancsokat, vagy a böngésző szerkesztő menüjét.

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Your email address will not be published.
hu: Az email címet nem tesszük közzé.

en: Your latest posts
hu: a legutóbbi saját bejegyzés(ek)

en: Your new password has not been saved.
hu: Az új jelszó nem került mentésre.

en: Your password has been reset.
hu: A kérésnek megfelelően új jelszó került létrehozásra.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
hu: A jelszó-helyreállítási hivatkozás nem tűnik megfelelőnek, alul lehet kérni egy új hivatkozást.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
hu: A jelszóhelyreállítási hivatkozás érvényessége lejárt, alul lehet kérni egy új hivatkozást.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
hu: A szerveren futó PHP verziója %1$s, de a WordPress %2$s legalább %3$s verziót igényel.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
hu: Lejárt a munkamenet-idő. A további munkához újra be kell jelentkezni erről az oldalról, vagy a bejelentkezési felületről.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
hu: Gratulálunk! <br /> A(z)<a href="%1$s">%2$s</a> honlap aktiválásra került.<br /> A honlapra a választott &#8220;%3$s&#8221; felhasználói névvel be lehet lépni.  Ellenőrizzük az email fiókunkat (%4$s) a jelszó és belépési információk  adataiért.  Amennyiben az email nem érkezik meg, javasoljuk a levélszemét-mappa ellenőrzését is.  Amennyiben egy órán belül sem érkezik meg a jelszót tartalmazó email, a <a href="%5$s">jelszó beállítása</a>feliratra kattintva lehet új jelszót kérni.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hu: A honlap legutóbbi bejegyzései

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hu: A honlap legutóbbi hozzászólásai

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
hu[0]: A sablon %s menüt támogat. Minden egyes menüt rendeljük a kiválasztott helyéhez.
hu[1]: A sablon %s menüt támogat. Minden egyes menüt rendeljük a kiválasztott helyéhez.

en: Your theme supports a static front page.
hu: A sablon egy statikus oldalt támogat.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
hu: A sablon egy menüt támogat. Ki kell választani, hogy melyiket szeretnénk használni.

en: [%1$s] Activate %2$s
hu: [%1$s] %2s bekapcsolás

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
hu: [%1$s] hozzászólás: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
hu: [%1$s] Visszajelzés: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
hu: [%1$s] Kérem moderálását: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
hu: [%1$s] visszakövetés: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
hu: [%s] Új felhasználó regisztrációja

en: [%s] Notice of Email Change
hu: [%s] Email cím csere figyelmeztetés

en: [%s] Notice of Password Change
hu: [%s] Jelszócsere figyelmeztetés

en: [%s] Password Lost/Changed
hu: [%s] Jelszó elveszett/megváltozott

en: [%s] Password Reset
hu: [%s] Jelszó újragenerálás

en: [%s] Your username and password info
hu: [%s] Felhasználónév és jelszó információ

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
hu: Hivatkozás

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
hu: Média

[ctx: add new from admin bar]
en: User
hu: Felhasználó

[ctx: add new media]
en: Add New
hu: Új létrehozása

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
hu: Oldal

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
hu: Bejegyzés

[ctx: adjective]
en: Approved
hu: Elfogadva

[ctx: adjective]
en: Spam
hu: Szemét

[ctx: adjective]
en: Trash
hu: Lomtár

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
hu: Új

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
hu: Kék

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
hu: Kávé

[ctx: admin color scheme]
en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
hu: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
hu: Világos

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
hu: Középsötét

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
hu: Óceán

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
hu: Napkelte

en: am
hu: de.

[ctx: auto preload]
en: Auto
hu: Automatikus

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
hu: Szerző: %1$s &#8212; %2$s -- <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
hu: %2$s. %1$s

en: close tags
hu: tag-ek lezárása

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
hu: Előzőleg feltöltött

[ctx: custom headers]
en: Suggested
hu: Ajánlott

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
hu: Y-m-d

[ctx: editor button]
en: Code
hu: Kód

[ctx: editor button]
en: Left to right
hu: Balról jobbra

[ctx: editor button]
en: Right to left
hu: Jobbról balra

[ctx: editor button]
en: Show blocks
hu: Blokkok megjelenítése

[ctx: find/replace]
en: Find
hu: Keresés

[ctx: find/replace]
en: Next
hu: Következő

[ctx: find/replace]
en: Prev
hu: Előző

[ctx: find/replace]
en: Replace
hu: Csere

[ctx: find/replace]
en: Replace all
hu: Összes cseréje

[ctx: find/replace]
en: Replace with
hu: Csere erre

[ctx: find/replace]
en: Whole words
hu: Egész szavak

en: g:i a
hu: H:i

[ctx: genitive]
en: April
hu: április

[ctx: genitive]
en: August
hu: augusztus

[ctx: genitive]
en: December
hu: december

[ctx: genitive]
en: February
hu: február

[ctx: genitive]
en: January
hu: január

[ctx: genitive]
en: July
hu: július

[ctx: genitive]
en: June
hu: június

[ctx: genitive]
en: March
hu: március

[ctx: genitive]
en: May
hu: május

[ctx: genitive]
en: November
hu: november

[ctx: genitive]
en: October
hu: október

[ctx: genitive]
en: September
hu: szeptember

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
hu: Vízszintes illesztés

en: https://codex.wordpress.org/
hu: https://codex.wordpress.org

en: https://wordpress.org/
hu: https://hu.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/support/
hu: http://kozosseg.wphu.org/

en: l, F jS, Y
hu: Y. F j.  l

[ctx: label]
en: Search for:
hu: Keresés:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
hu: Egyedi...

[ctx: links widget]
en: All Links
hu: Összes hivatkozás

[ctx: list style]
en: Circle
hu: Kör

[ctx: list style]
en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: list style]
en: Disc
hu: Kör

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
hu: a, b, c

[ctx: list style]
en: Lower Greek
hu: & #945;, & #946;, & #947;

[ctx: list style]
en: Lower Roman
hu: i., ii., iii

[ctx: list style]
en: Square
hu: Négyzet

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
hu: A, B, C

[ctx: list style]
en: Upper Roman
hu: I., II., III.

[ctx: media]
en: Remove video track
hu: Videótrack eltávolítása

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
hu: (Jelenlegi beállítás: %s)

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
hu: (Jelenleg: %s)

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
hu: (nincs felirat)

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y F

en: moved to the trash.
hu: lomtárba helyezve

[ctx: nav menu home label]
en: Home
hu: Kezdőlap

en: new WordPress Loop
hu: új WordPress Loop

[ctx: next post]
en: Next
hu: Következő

[ctx: noun]
en: Comment
hu: Hozzászólás

[ctx: noun]
en: Trash
hu: Lomtár

en: of
hu:  -  összesen:

[ctx: page]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
hu: Eltérő jelszavak

[ctx: password strength]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: password strength]
en: Strong
hu: Erős

[ctx: password strength]
en: Very weak
hu: Nagyon gyenge

[ctx: password strength]
en: Weak
hu: Gyenge

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

en: pm
hu: du.

[ctx: post]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: post]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: post]
en: Pending
hu: Függőben

[ctx: post]
en: Private
hu: Magán

[ctx: post]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: post]
en: Scheduled
hu: Időzített

[ctx: post]
en: Trash
hu: Lomtár

[ctx: post format]
en: Format
hu: Formátum

[ctx: post format archive title]
en: Asides
hu: Közbevetések

[ctx: post format archive title]
en: Audio
hu: Hangok

[ctx: post format archive title]
en: Chats
hu: Beszélgetés naplók

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
hu: Galériák

[ctx: post format archive title]
en: Images
hu: Képek

[ctx: post format archive title]
en: Links
hu: Hivatkozások

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
hu: Idézetek

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
hu: Állapot üzenetek

[ctx: post format archive title]
en: Videos
hu: Videók

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
hu: %1$s %2$s, %3$s ezelőtt (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
hu: %1$s [Automatikus mentés]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
hu: %1$s [Aktuális változat]

[ctx: post type general name]
en: Media
hu: Új létrehozása

[ctx: post type general name]
en: Pages
hu: Oldalak

[ctx: post type general name]
en: Posts
hu: Bejegyzés

[ctx: post type singular name]
en: Page
hu: Oldal

[ctx: post type singular name]
en: Post
hu: Bejegyzés

[ctx: previous post]
en: Previous
hu: Előző

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
hu: Y-m-d  H:i

en: sitename
hu: honlapnev

[ctx: spellcheck]
en: Finish
hu: Befejezés

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
hu: Mellőzés

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
hu: Összes mellőzése

[ctx: submit button]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: table cell]
en: Cell
hu: Cella

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
hu: Nincs

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
hu: Hatókör

[ctx: table column]
en: Column
hu: Oszlop

[ctx: table columns]
en: Cols
hu: Oszlopok

[ctx: table footer]
en: Footer
hu: Lábrész

[ctx: table header]
en: Header
hu: Fejléc

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hu: Kategória

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
hu: Címke

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hu: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
hu: Címke

en: text direction
hu: szöveg irány

[ctx: theme]
en: Change
hu: Váltás

[ctx: translations]
en: Available
hu: Elérhető

[ctx: translations]
en: Installed
hu: Telepítve

[ctx: verb]
en: Trash
hu: Lomtárba helyezés

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
hu: Függőleges illesztés

[ctx: video or audio]
en: Length
hu: Hossz

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
hu: %1$s - %2$s
